Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Litvakai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Litvakai - taigi tiesiog lietuviai tokie, tik pagal tikėjimą žydai, bet visvien iš Lietuvos, tiksliau gi iš LDK žemių. Atsikraustę čionai kokiais tai senoviniais laikais, dar didžiųjų kunigaikščių kvietimu, kad išmokytų visus gerai prekiaut ir tvarkytis. Tai dabar užtat lietuviai geriausiai prekiauja, nes turi daug visokių prekybos tinklų, tai yra įrodymas, kad jau visi išmokome to, ko reikėjo.

Neabejotina, kad garsiausias lietuvių tarpe litvakas - tai Jablonskis, nors Basanavičius irgi buvo labai garsus, gal netgi ir garsesnis.

Dar žinoma, kad litvakai kalba tokia keista kalba - jidiš, kuri išties gi yra kokia tai vokiečių, hebrajų, lietuvių ir rusų kalbų mišinys kažkoksai. Taip kad daug lietuviškų žodžių, tokių kaip pocas ar lachudra išties yra litvakiški ir įrodo mūsų bendras kultūrines šaknis.

Dar taip pat žinoma pasaulyje, kad visas žydomasonų sąmokslas irgi yra kilęs iš Lietuvos, nes būtent iš čia ir buvo jis organizuotas, įsteigiant ypatingai slaptą jidiš institutą, o tas institutas kažkaip pervadintas ir įslaptintas dar ir dabar kažkur veikia, todėl Lietuva yra pasaulinis žydomasonų centras.

Todėl Pipedija siūlo dėstyti jidiš pagrindus visose mokyklose, kad mokiniai greičiau galėtų prasimušti į pasaulio valdymo struktūras ir taip atneštų Lietuvai daugiau naudos.