Darbo partija

DP logo.jpg

Darbo partija arba darbiečiai - čia toks vedinys gaunasi iš žodžių Darba parcija, nes etimologiškai kildinama iš kirilicos. O šiaip nieko bendro su leiboristais neturi, tik kažkokią satelitinę partijėlę įkūrė prieš rinkimus jaunimui pažaisti. Tai tie paskum sako, "priimkit mus visus urmu į Darba parcija", o Uspaskis sako, kad - ne! Tipo, patys kapstykitės!

Dabar štai 2012 metais Darbo partija laimėjo rinkimus beveik, surinko gal kokias 30 vietų ir štai dabar darys koaliciją su kokiais nors socdemais bei paksuoliais, kad įgyvendintų savo pažadus dėl 1509 litų atlyginimo.

Nu, dar žinome, kad Darba parcija gina Lietuvos interesus, bei įtariama daugybės babkių iššvaistymų (nu čia viskas aišku, jei turi babkių, tai gali partiją finansuoti - kas čia blogo?)

Per ankstesnį Seimą, kaip buvo mažumoje, Darba parcija Seime sukūrė naują opozicinę frakciją, išdūrusi socdemus ir susibičiuliaudama su paksuoliais...

Rinkimuose į Vilniaus savivaldybę 2011 krizės metais Darbo parcija laimėjo dauk vietų ir su Zuoku sudarė kaaliciją. Po to tenais pradėjo anys išsidirbinėti, ir Zuokas jiem leido kažkokias ten eurosojūzo babkes skirstyti, mat anys gerai žino kaip josios skirstomos[1].

2012 m. Seimo rinkimų kampanijoje Darba parcija rekomenduota juodųjų technologijų žinovų, profesionalių pijarščikų iš bendros Rusijos–Radviliškio įmonės „URDOMČIKIS“ bei orientuodamasi į savo narių, rinkėjų kontingentą pakeitė logo. Vietoje mėlynos Švč. Trejybės su Viktoru viduryje juo tapo linksmasis Krekenavos agrofirmos paršelis žaliam fone ir motto „KAI NORISI DEŠROS“. Pastarasis šūkis pakeistas atsižvelgiant į konkurentų dėl valdžios skanduotę “TIESOS“. Žodžiu kam „VARŠKĖS“, kam „DEŠROS“, o kam „TIESOS“. Kaip rodo nuotraukos žiniasklaidoje tai buvo sėkmingas rinkiminius triukas sutraukęs minias kriuksinčių, išbadėjusių varguolių į susitikimus-degustacijas Panevežyje, Garliavoje ir kt. Be abejo žaliavalgiai už šią partiją niekada nebalsuoja iš principo.


Liaudyje apie Darba parcija

  • Sako, kad, jeigu nori įsistoti į Darba parcija, tai reikia štukę litų sumokėti, tada jau prastūminėja tave kur nors prie valdžios ir gera būna...
  • Kai kas dar sako, kad Pipedija - Darba parcijos projektas, nu tai čia taip, kad abejonių nekiltų dibilams!
  • Darba parcija labai mėgsta įvairius vakarėlius, šventimus, būtinas darba parcijas akcientas - klouno (Edita Krakauskaitė-Pingvinas)siautėjimas.
  • Kažkada kuomet partijos lyderis patyrė skandalą dėl buto Gedimino prospektę įnamės, gal katytės? – žodžiu nepamenu, kiek atmintis perneša Dviračio žiniose per LNK nuskambėjo šis pamfletas „Čiulpk Uspaskicho sasiką, gausi džipą, butą, darbą – viską (Lietuvių liaudies kūryba, autorius nežinomas).


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.