Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Budulis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Saulėns gi čia vienas populiariausių budulių yra

Budulis - mieste gyvenantis runkelis su miestui būdinga atributika: treningais, sportbačiais, beisbolo lazda. Tai jau tiesiog pilnavertis dibilas visais požymiais!

Visgi ryškiausias iš visų budulių - tai Budulis, kurį suvaidino Rimas Šapauskas. Šisai Budulis yra toksai be konkurencijos, kad jis netgi užvadinamas, žodį "budulis" pradedant didžiąja raide, nes tai tikrinis įvardis. Tikresnio budulio už Budulį nėra ir neegzistuoja!


Budulis ir budulių fenomenologija

Buduliai pasižymi menku intelektu, prasta kalbos kultūra bei gramatika. Internetuose budulius galima nesunkiai atskirti iš rašybos klaidų, gausių keiksmažodžių ir specifinės kalbos (Ė, če aš! Aš ėsu Būdūlis!). Dauguma budulių per ekoniminį pakilimą dirbo statybose bei fabrikuose, užsiimėjo smulkiom vagystėm iš butų bei automobilių, plėšikavo gatvėse. Nemaža dalis buvo išvykę "padirbėti" į užsienį (Airiją, Angliją, etc.), bet per krizę vėl ėmė grįžinėti atgal į Lietuvą.

Buduliai mėgsta valgyti kebabus ir tiekti žaliavas žmogkebabiams, gliaudo sėmkas, dažniausiai geria pigiausią alų iš plastmasinės taros (bambalių).

Buduliai turi ir savo paros laiką. Tai tamsusis paros metas. Itin buduliai suaktyvėja apie 23.00, tuomet jie išeina į gatves, parkus, aikštes, kampus ir pakampes bei skerskampius. Taigi 23.00 reikėtų astrologiškai reikėtų įvardinti kaip "Budulio valanda".

Kartais buduliai sumano "pasikultūrinti". Tada jie varo į Trakus, suvalgo kibiną (ne kebabą kaip kasdien triskart dienoj) ir nusifotografuoja prie Trakų pilies. Vasarą buduliai varo į Palangą, apie 23.00 jų sankaupą galima pamatyti ant Palangos tilto. Budulienės Palangoje itin susirūpinusios maisto gausa, į nuomuojamus kambarius vežasi daug maisto atsargų ir savo puodų, bet vis tiek gatvėje perkasi kebabus. Buduliams gi belieka pasirūpinti bambaliais. Pliaže buduliai geria alų, o budulienės nuolat krausto tašes, čežina maišelius su buterbrodais, kebabais ir kitu gėriu, rainoja viską iš eilės, o paskui eina pasisverti. Dažnai pragano buduliukus ir šie atsiduria gelbėtojų būdelėje ir buduliai per mikrAfoną šaukiami pasiimti savo vaikų. Budulienės buduliukus nubaudžia uždrausdamos kurį tai laiką naudotis kompu, o paskatina nupirkdamos kebabą arba ledų, arba kitokio maisto.

Žinomiausi buduliai