Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kebabai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Thanksfortheadd.png

Kebabai – vadinamo „greito maisto“ rūšis, skirta pilnaverčio žmonių maitinimo imitacijai ir sočiųjų riebalų bei cholesterolio kaupimui.

Šio patiekalo globėja yra Kebabų Fėja, o rekordininkė, galimai daugiausiai per savo gyvenimą kebabų suėdusi persona - Kauno klinikų sanitarė Edita Krakauskaitė-Pingvinas.


Kildinama iš Artimųjų Rytų. Kebabai gaminami iš įvairiausių maistinių ir nemaistinių atliekų, bjauraus skonio užmaskavimui užpilamų aštriais ir rūgštokais „tomatų“ ir „jogurto“ skonio padažais.


Kebabų gaminimo būdas sudaro idealias sąlygas bakterijoms bei parazitams veistis. Reguliarus kebabų valgymas – viena pagrindinių nutukimo, ūmių viduriavimų ir chroniškų virškinamojo trakto ligų priežasčių.


Kebebų kioskų, Kebabinių ir Kebabynų savininkai ir kepėjai dažnai kilę ne iš Lietuvos, nors aišku, ir vietinių pakanka, o ir siekdami pelno nesibodi įvairių, mūsų supratimu netgi gan egzotiškų žaliavų įsigijimo būdų kai kurioms išskirtinėms kebabų receptūroms.


Komunalinių tarnybų duomenimis, kur nors atsidarius kebabų kioskui, tame mikrorajone visiškai išnyksta valkataujančios katės ir šunys. Pastebėta, kad po to padažnėja jau ir naminių gyvūnų vagysčių.


Teigiama, kad tie, kam teko pačiam dirbti kebabų kioskuose ar bent matyti, kaip ir iš ko jie gaminami, bijodami užsikrėsti niekada gyvenime daugiau net į rankas jų neima.


Kebabų kultūrą Lietuvoje diegia ir propaguoja įvairūs tolerastai, siekiantys mūsų tautinių cepelinų ir kitų tradicinių vertybių sunaikinimo.


Lietuvos jaunime, būk atsargus! Neimk to kebabinio brudo nei į rankas, nei - apsaugok Viešpatie – į burną!

Godok lietuvybę! Valgyk tik laiko patikrintą, senolių pamėgtą, tradicinį lietuvišką maistą.

Kebab-džichad netikėliams! Kebabai - Allacho mums duotas masinio naikinimo ginklas! Jų pagalba mes užkariausime pasaulį!
Pradedančios kebebų valgytojos. Po metų kitų tik vienos iš jų subinė tilps į šio dydžio nuotrauką..