Baltijos šalys

Baltijos šalys arba Baltijos valstybės - taigi tai, ką Rusijoje iki šiolei vadina Pribaltika, o senesni vis dar įpratę sakyti - Pabaltijis arba netgi kažkoks Pabaltijys.

Išties gi čia tėra Lietuva su buvusiomis savo vasalėmis - Latvija beigi Estija, katros kadaise senais laikais, prieš kokius gal 500 metų tebuvo antrarūšės provincijos. Vienok Lietuva anais laikais nepasirūpino jų išsaugoti - tai ir baigėsi tuo, kad Rusija, užgrobusi dalį estų žemių, prasimušė prie Baltijos jūros, o paskui jau kaip vėžys koksai...

Dar bet to, Baltijos šalis SSRS ir III Reichas išdraskė pagal Molotovo-Ribentropo paktą, bet tai jau visvien vyko po šimtametės okupacijos, kurią darė Rusijos Imperija. Vienok dabar visos Baltijos šalys vėlei nepriklausomos ir tai jau trunka netgi ilgiau, nei truko Tarpukariu, o nauja okupacija nepasikartos, nes ginkluojamės kiek galim ir esame NATO.

Vienok šiaip tai Baltijos šalys tepasižymi didele emigracija beigi, žinia, kaip Rusijos veikėjai skelbia - nuolatine rusofobija.

Dar tos Baltijos šalys ne šeip gyvena prie Baltijos jūros, nes baltai na nesvarbu, bet švedai gyvena prie Baltijos jūros, niekaip ne prie Švedijos jūros, nes tokios netgi nėra.

Savybės ir pasiekimai

Dar sako, kad lietuviai esą sportiškiausia Baltijos tauta, latviai nedaug atsilieka. O estai... Na... labiau tik slidinėja.

O dar estai giriasi tuo, kad pirmi įsivedė eurą ir sukūrė Skype, tuo tarpu mes pirmaujame pasaulyje pagal savižudybių skaičių...

Baltijos šalys tokios Baltijos šalys!