Negrai: Skirtumas tarp puslapio versijų

2 558 pridėti baitai ,  09:56, 2 birželio 2024
nėra keitimo aprašymo
 
(nerodoma viena tarpinė versija, sukurta vieno naudotojo)
1 eilutė: 1 eilutė:
'''Negrai''' - mistiniai padarai, išsivystę Afrikoje iš gorilų ir kitokių gyvasčių. Dalis negrų (tie, kurie turėjo užtektinai išsivysčiusias smegenis) paliko Afriką, nes tsakant, tai pats blogiausias žemynas(po Antarktidos) - jugi nėr nei vandens, tik smėlis.
[[Vaizdas:Miestas.jpg|right|thumb|400px|Tipinis Afriką palikusių negrų miestas]]
Likę negrai ir liko ilgabybiais vergais, nieko nepasiekė.
[[Vaizdas:Nigertaunas.jpg|right|thumb|400px|Tipinė Afrikoje pasilikusių negrų gyvenvietė]]
'''Negrai''' - mistiniai [[žmonės|padarai]], išsivystę Afrikoje iš [[gorilos|gorilų]] ir kitokių gyvasčių (kaip ir visi kiti). Dalis negrų (tie, kurie turėjo užtektinai išsivysčiusias smegenis) paliko Afriką, nes tsakant, tai pats blogiausias žemynas(po Antarktidos) - jugi nėr nei vandens, tik smėlis. Kitiems gi nepasisekė, tai taip ir teko likti tenai pat gyvent.


Afrikoje likę negrai nemaža dalimi taip ir liko ilgabybiais{{faktas}} vergais, dirbančiais kokiose nors [[deimantai|deimantų]] kasyklose be jokių žmogiškų sąlygų. Paprastai tiesiogiai ar ne, bet didžiausią pelną iš to ir toliau gauna įvairios [[Europa|Europos]], [[JAV]], o pastaruoju metu - dar ir [[Kinija|Kinijos]] korporacijos. Žodžiu, visvien vietiniai nieko nepasiekė.
Kartą buvo didelis klausimas, ar galima sakyti žodį "negras"? Tai į tą klausimą [[VLKK]] atsakė vienareikšmiškai, kad galima ir todėl joksai negras nėra įžeidžiamas ar dar kaip nors. Nes Lietuvoje jokio [[rasizmas|rasizmo]] nėra! Tai mes čia vadovaujamės VLKK nuostatomis.
== Kuo skiriasi negrai nuo baltųjų? ==
Kaip rodo genetiniai tyrimai, visi europiečiai bendrai ir [[baltaodžiai]] konkrečiai išsivystė iš tų pačių negrų, kaip tiesiog genetinė mutacija, susijusi su melanino gamybos praradimu. Tas negebėjimas gamintis melaniną - tai ir yra [[baltiejis|baltųjų]] skirtumas nuo [[juodieji|juodųjų]]. Mutacija, beje, skaitosi kenksminga, nes dėl jos žmonių oda pasidaro labai neatspari ultravioletinei spinduliuotei, o tuo pačiu - ir odos nudegimams nuo [[Saulė|Saulės]], ir visokiam odos vėžiui - melanomai.
Kaip rodo genetiniai tyrimai, visi europiečiai bendrai ir [[baltaodžiai]] konkrečiai išsivystė iš tų pačių negrų, kaip tiesiog genetinė mutacija, susijusi su melanino gamybos praradimu. Tas negebėjimas gamintis melaniną - tai ir yra [[baltiejis|baltųjų]] skirtumas nuo [[juodieji|juodųjų]]. Mutacija, beje, skaitosi kenksminga, nes dėl jos žmonių oda pasidaro labai neatspari ultravioletinei spinduliuotei, o tuo pačiu - ir odos nudegimams nuo [[Saulė|Saulės]], ir visokiam odos vėžiui - melanomai.
[[Vaizdas:Miestas.jpg|right|thumb|200px|Tipinis Afriką palikusių negrų miestas]]
[[Vaizdas:Nigertaunas.jpg|right|thumb|200px|Tipinė Afrikoje pasilikusių negrų gyvenvietė]]


Sename rašytojų žargone negrais, o jei taip taisyklingiau - tai [[literatūriniai negrai|literatūriniais negrais]] būdavo vadinami tie slapti [[autoriai]], kurie rašydavo knygas ir straipsnius už visokius kitus asmenis, atsisakydami autorystės, t.y, neturtinių autorių teisių. Tai paskui kai būdavo, kad koks nors [[Antanas Sniečkus]] ar [[Leonidas Brežnevas]] kažką parašo, kokią nors knygą - tai visi žino, kad išties kažkokie literatūriniai negrai už jį triūsė. Paskui tie negrai gaudavo visokių galimybių gerai karjerą pasidaryt ir savo knygas plačiais tiražais išleist per [[Rašytojų sąjunga|Rašytojų sąjungą]].
Sename rašytojų žargone negrais, o jei taip taisyklingiau - tai [[literatūriniai negrai|literatūriniais negrais]] būdavo vadinami tie slapti [[autoriai]], kurie rašydavo knygas ir straipsnius už visokius kitus asmenis, atsisakydami autorystės, t.y, neturtinių autorių teisių. Tai paskui kai būdavo, kad koks nors [[Antanas Sniečkus]] ar [[Leonidas Brežnevas]] kažką parašo, kokią nors knygą - tai visi žino, kad išties kažkokie literatūriniai negrai už jį triūsė. Paskui tie negrai gaudavo visokių galimybių gerai karjerą pasidaryt ir savo knygas plačiais tiražais išleist per [[Rašytojų sąjunga|Rašytojų sąjungą]].


Žemiau - dar kažkokios rašliavos, [[kliedesiai]] beigi [[nesąmonės]], bet ne tiek adekvačios, kiek pagal kažkokius [[gandai|gandus]] atpasakotos. Panašu, kad kažkas, kas tenai fantazavo apie lubrikantus ir vištas - turi nemažų seksualinių problemų savo galvoje.
Žemiau - dar kažkokios rašliavos, [[kliedesiai]] beigi [[nesąmonės]], bet ne tiek adekvačios, kiek pagal kažkokius [[gandai|gandus]] atpasakotos. Panašu, kad kažkas, kas tenai fantazavo apie lubrikantus ir vištas - turi nemažų seksualinių problemų savo [[galva|galvoje]].




== Pavyzdiniai kliedesiai, skirti moksliniam tyrinėjimui ==
== Pavyzdiniai kliedesiai, skirti moksliniam tyrinėjimui ==
=== Gyvenimo vietos ===
=== Gyvenimo vietos ===
Negrai dažniausiai gyvena bomžynuose ir apleistose vietelėse. O į kitas šalis išvykę negrai gyvena rūmuose, seniau [[Baltieji rūmai|Baltuosiuose Rūmuose]] ([[Obama]]).  
Afrikoje negrai dažniausiai gyvena bomžynuose ir apleistose vietelėse. O į kitas šalis išvykę negrai gyvena rūmuose, seniau netgi [[Baltieji rūmai|Baltuosiuose Rūmuose]] gyveno, pvz., toksai [[Obama]].  
Kodėlgi jie gyvena bomžynuose? Nes nesusiranda darbo - nieks gi neims į rimtą darbą(fanieros šlifavimą) ŽIV platinančio asmens, dargi ir mergšes gali išprievartaut beigi dviratį nupyzdint.  
 
Kodėlgi jie gyvena bomžynuose? Nes nesusiranda darbo - nieks gi neims į rimtą darbą (fanieros šlifavimą) ŽIV platinančio asmens, dargi ir mergšes gali išprievartaut beigi dviratį nupyzdint.  


Dėl to jie gyvena iš pašalpų, kaip ir didžioji dalis Lietuvos. Dėl to ir maistas beigi pomėgiai riboti, o mes juosgi žemiau aprašysim.
Dėl to jie gyvena iš pašalpų, kaip ir didžioji dalis Lietuvos. Dėl to ir maistas beigi pomėgiai riboti, o mes juosgi žemiau aprašysim.
50 eilutė: 55 eilutė:
Negrų didžiausias pomėgis - prievartauti baltaodes. Dargi galima būtų paminėti [[ŽIV]] platinimą beigi dviračių vogimą.
Negrų didžiausias pomėgis - prievartauti baltaodes. Dargi galima būtų paminėti [[ŽIV]] platinimą beigi dviračių vogimą.


== Negrai [[tokie]] negrai, nes niekas yra viskas o viskas yra niekas ==
[[Vaizdas:Tolerastai.jpg|500px|thumb|right|Štai taip vat apsirengę kiti veikėjai demonstruoja savo [[tolerancija|toleranciją]] vieni kitiems, stebėdamiesi, kurie pademonstruos daugiau]]
Kaikam atrodo, kad taip galima vadinti afrikietiškos kilmės [[Juodaodžiai|juodaodžius]], bet tai netiesa! Taip kad visiems skaitytojams čia rašom:
: Hey, nigga!
Taip tegali jie tarpusavy kalbėtis, bo žodis [[Negrai]], kaip ir jojo vienaskaita - [[Negras]] kilęs iš [[Esperanto]] kalbos ir reiškia [[Juoda]]! Daugelis galvoja, kad tai tokia [[rasė]], bet tai dar nežinia, nes kiti čionai šitaip vadina tiesiog paprastus [[darbininkai|darbininkus]], o dar kai kurie aiškina ir apie "literatūrinius negrus" - pastarieji dirba žurnaluose bei laikraščiuose.
Visokie vediniai nuo žodžio '''Nigro''' turi didžiulę magišką galią pritraukti didelių nemalonumų!
Pamačius tokius individus galima juos pavaišinti bananais ir palydėti šūksniais "''uuu uuuu uuuu uuuu''" (besikasant galvą). Tik turėkit omeny, kad jie jums gali ir patys pakasyt, kad maža nepasirodys.
Bet norint išvengti nemalonumų,patartina žodžius Negras ar Nigeris pakeisti sinonimais : vaksas, ruberuoidas, taksistas. Taip jie jūsų nesupras, ir išvengsite galimybės tapti woodoo magijos aukomis.


O jei jau rimčiau kalbant, taigi [[Aukščiausiasis Teismas]] išaiškino, kaip atkasė [[Kreivarankis]], kad negras yra vartotinas ir kultūriškas su kokiais tai kontekstais, o negalima jo sakyti tiktai kartu su žodžiu "fucking"<ref>http://kreivarankis.popo.lt/2012/02/17/lietuvos-auksciausiasis-teismas-isaiskina-zodzio-negras-reiksme-lietuviu-kulturoje/</ref>.
== Dar žr. ==
== Dar žr. ==
* [[Nigeriai]]
* [[Nigeriai]]
4 671

pakeitimas