Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Zbignev Jedinskij

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Kartais, kai užeina kokia nors gegužės 9, tai Zbignievas Jedinskis ima ir paskelbia ką nors giliai dvasingo, kaip kad šis originaliai sukurtas (gal jo paties padarytas) filmukas apie velikaja pabiedą ir visokius koloradus bei jų nuostabumą.

Zbignev Jedinskij - taigi seimūnas, ir jau ne pirmi metai, ir ne pirma kadencija, visgi LLRA stipri jėga! Tiktai iki šiol nesupratome, kaip jo pavardę transkribuoti - lyg tai Zbigniew Jedzinski, bet gaunasi tai Zbigniev Jedzinskij, tai Zbignievas Jedzinskis, tai Zbignevas Jedinskis, tai dar kaip nors. Atleiskite, mes čia ne iš piktos valios taip, o tiesiog iš nesupratimo.

2018 metais Zbignev Jedinskij paskelbė, kad jį kažkas paveikė psichotroniniu ginklu ir todėl jis balsavo už kažkokį vaikų grobimo įstatymą[1].

Zbignevas Jedinskis taip viską aiškino:

Sunku dabar paaiškinti, kodėl aš pakėliau ranką arba paspaudžiau mygtuką, net kaip pasakiau pradžioj. Dar turiu tokį, nu, iš kito pasaulio teoriją, kad kokis psichotroninis ginklas buvo panaudotas prieš manes.

Čia Pipedija aišku skelbia, kad niekaip neabejoja, nes visi seimūnai gi būna apspinduliuojami psihcotroniniu ginklu, kad atiduotų vaikus suėsti reptilijanams - tą visi puikiai žino!

Dar kartu Zbigniev Jedzinskij neretai lepteli ką nors, po ko pareina visokių nemylėtojų klausimai, ar jis čia tikrai Lietuvai, o ne Rusijai dirba? Mes čia, deja, į tą klausimą atsakyti negalime, o jau spėliones tai paliekame jums patiems.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.