Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vitas Matuzas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Vitas Matuzas - pagarsėjęs Panevėžio meras - konservatorius, katrasai buvo atleistas prieš kelis metus, po ko į jo vietą Povilas Vadopolas atsisėdo, nors irgi neilgam. O anksčiau dar Vitas Matuzas buvo seimūnas, tai po to, kai iš merų praspyrė, ir vėl seimūnu tapo...

Tai 2006 kilo kažkoksai skandalas, kai žiniasklaida kažkokia ėmė skelbt, kad Vitas Matuzas kelis butus nusipirko ir kelis namus pasistatė. Tai paskui ir dar visokių kalbų buvo, tai jomis aišku visokie ten politiniai priešininkai pasinaudojo ir tą Vitą Matuzą praspyrė paskui. Tai dar paskui teismas nusprendė, kad praspirtas iš merų neteisėtai buvo.

Beįsiplieskiant skandalui Panevėžyje, Vitas Matuzas buvo įtartas visokiais sąryšiais su bendrovėmis Babilonas, Distenas, Aštuoni ženklai, Spaudos magnatai, o jau per šias spėta, kad gali valdyti laikraštį Sekundė ir Aukštaitijos televiziją, ir dar neaišku, ką, tai spauda visaip ten kaulelius narstė[1]. Tai paskui Vitas Matuzas kalbėjo apie kažkokią įtakingų asmenų surengtą šmeižto kampaniją prieš jį...

Tai ten buvos paskui visokios kalbos mero, kad esą jis savo turėtas akcijas išdovanojo kažkam ir nebeturi, tai čia aišku tyčiojosi iš tų dovanojimų daugelis, nesgi na patys pagalvokit, ar dovanotumėt šimtus tūkstančių kažkam šiaip sau, taip kad aišku, čia daug kam keista gali būt.

O 2009 ėmė per teisėsaugas persekioti kažkokius anonimusinternetų, tai dabar tik lieka laukt, ar Pipedija nebus patraukta irgi kur nors, nesgi aišku, kad daugeliui politikų norėtųsi kad apie juos tik gražiai arba nieko. Tai aišku teisybės dėlei turėtume pasakyt, kad visgi paskui nusprendė po teismus nesitampyt, bet čia jau irgi aišku klausimų visokių daugeliui kilo, nes kažkaip vat ėmė ir nepasakė, kas ten šmeižė...

O dar Vitas Matuzas turi kažkokį atseit savo blogą, bet ten tokius literatūriškai menkaverčius šabloninius postus iš serijos "Baigiasi dar vieneri metai. Advento susikaupimą pakeis šv.Kalėdų džiaugsmas." deda, kad nei nuorodos nedėsim, nes gėda būtų.

O dar kai kilo žurnalistų sekimo skandalas, tai kėlė triukšmą, kad VSD turėtų čia pasiaiškinti dėl to. Tai gal ir nėra blogas žmogus...


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.