Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Trepanacija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Star of life.png  Čia nėra informacija gydymui. Jei norite gydytis pats, tai pirma pasikonsultuokit su kokiu nors mediku, vaistininku ar bent jau psichiatru, nes savigyda neretai baigiasi mirtimi. Taip kad Pipedija atsiriboja nuo jūsų nemokšiškumo beigi neišmanymo, tegul ir pateikdama tam tikrą menamai medicinišką ir pseudomedicininę informaciją arba jos alternatyvas, įskaitant ir visai jau kliedesius, kurių geriau jau jūs neklausykit...
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!
 Ekologiskas.jpg  Šis straipsnis yra ekologiškas
Straipsnis nėra genetiškai modifikuotas, nėra pridėta chemijos, Rašant straipsnį naudoti atsinaujinantys energijos šaltiniai.

Trepanacija - pažangus, natūralus gydymo metodas nuo daugumos ligų. Atliekamas pragręžiant galvą ir jos vidun įleidžiant oro, kaip rekomendavo žymiausi senovės gydytojai. Oras atgaivina smegenis, paskatina mastymą bei kitaip visaip padeda ligoniui sveikti. Pažymėtina, kad žmonėms, kurie masto užpakaliu, trepanacija netaikoma - jie ir taip turi skylę, per kurią smegenis gali pasiekti reikalingas oro kiekis.

Trepanacija yra kontraversiškas gydymo būdas, tad kai kuriose labiau atsilikusiose šalyse net draudžiama. Šiose šalyse naudojami subtilesni ir modernesni gydymo būdai, tokie, kaip lobotomija ar ECT.