Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


John Ronald Reuel Tolkien

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Tolkienas)
Jump to navigation Jump to search
Štai taip maždaug atrodo Tolkieno sukurta paralelinė visata, kurioje visi tie veiksmai vyksta. Žemėlapis kiek priartintas prie realybės - matosi, kur yra Lorienas, o kur yra Mordoras, o kur yra kitos šalys.

Džonas Rolandas Ruelis Tolkinas, kuris anglų kalba dar žinomas kaip John Ronald Reuel Tolkien arba tiesiog J.R.R.Tolkien, nes niekas jo vardų neatsimindavo, o dar gal netgi labiau žinomas, kaip tiesiog Tolkien arba jeigu taip lietuviškai, tai išvis Tolkinas, nes taip paprasčiau. Garsėjo visokiomis knygomis, kuriose buvo labai daug masoneriškos simbolikos, misticizmo, magijos ir taip toliau.

Labiausiai Tolkienas (aka Tolkinas) pasaulyje žinomas, nes parašė tokią knygą - Žiedų valdovas, o dar ir kitą - Hobitas. Tai labai daug visokių nupušėlių dėl to iki šiol svaigsta ir svaiginasi, paišo žemėlapius ir bando iššifruoti, kokiomis ten kalbomis kalbėjo tie hobitai, elfai, kažkokie troliai ir kiti padarai.

O dar kai kurie netgi rengia kažkokius RPG, kokius tai pasirodymus ir buriasi į kažkokias tai keistas draugijas, kaip kokia tai paslaptinga Žiedo brolija ar tai Tolkien Lietuva ir panašiai. Įtarimų turim, kad visa tai tėra banaliai nevykusiai užmaskuota masonerija ir elementarus sorošistų sambūris, iš kurio vargu ar galima tikėtis ko nors gero.

Šiais laikais Tolkinas (aka Tolkienas) vėl garsėja tuo, kad labai jau aiški analogija visiems gavosi iš Tolkieno knygų - Mordoras yra akivaizdi Rusija, o orkai - tie patys rusiški nusikaltėliai, grobikai, visokie bolševikai, koloradai ir į juos panašūs.

Labai rekomenduojame jo knygas paskaityti, o jei skaityti pernelyg sunku - tai bent jau pasižiūrėti filmus, nes nors šieji ir prastesni, bet užtat su gražiais visokiais efektais.