Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Technics

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Technics - atskiras Panasonic kompanijos padalinys ir prekės ženklas, ilgai naudotas aukščiausios klasės audio sistemoms, įvairiai Hi-Fi aparatūrai, pradedant kolonėlėmis bei patefonais ir baigiant stiprintuvais. Taip pat firma žinoma ir savo išskirtinai gera didžėjams skirta aparatūra, ypač turnteiblais.

Technics brendas buvo įkurtas 1965, kai Matsushita kompanijos vadai pamatė, kad sparčiai pardavimus auginasi tokios kompanijos, kaip Nakamichi ar Onkyo. Taigi, sprendimas buvo sukurti atskirą brendą, kuris būtų skirtas aukštos klasės aparatūrai ir pradėti tokią aukštos klasės aparatūrą gaminti. Strategija pasiteisino ir jau apie 1980 metus Technics buvo vienas iš žymiausių, geriausią kokybę ir didžiausius pardavimus turinčių audio aparatūros brendų.

Gyvavimo pabaigoje Technics brendas buvo tiek smarkiai nudrožtas, gaminant piguvą ir tiesiog išnaudojant gerą prekės ženklo reputaciją, kad Panasonic nutraukė brendo naudojimą pirmiausiai JAV bei Europoje, kur nuo 2002 tokia aparatūra nustota pardavinėti, o nuo 2010 nustota gaminti ir pardavinėti visiškai. Kitaip tariant, didžioji audio krizė šį prekės ženklą tiesiog užmušė.

Ilgiausiai nepriklausomu išsilaikė atskiras Technics padalinys, kuris gamino įrangą, ypač patefonus didžėjams, mat šie tiesiog neturėjo geresnio produkto. Negana to, po Technics prekės ženklo uždarymo 2010 pradėjo augti senų didžėjinių Technics turnteiblų kainos, tad apie 2015 brendas vėl buvo prikeltas, bet kol kas daugiau specializuotai įrangai.

Įvairių audiofilų yra vertinama nebent ta Technics aparatūra, kuri gaminta apytiksliai maždaug iki 1990 metų. Vėlesnė aparatūra buvo daugiau masiniai vis pigesni ir prastesni produktai, kurie neturi nei rinktinės kokybės, nei geros klasikinės Technics būdingos išvaizdos.