Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Sekstremizmas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Puikus sekstremistinis plakatas, kai Femen kažkokį Naujosios Zelandijos biznierių užsipuolė, kai tas per radiją sugalvojo išlošti žmoną iš Ukrainos. Tai paskui kažkokios bendrininkės iš pačios Naujosios Zelandijos visą miestą tokiais plakatais apklijavo

Sekstremizmas - tai tokia rūšis ekstremizmo, kur su seksu kažkaip susieta nelabai aiškiai. Dažniausiai siejama su senai primiršta, bet vis dar simbolizuojančia Valerie Solanas, o naujesniais laikais - su smagiomis ir humoristiškomis patrakėlėmis iš Femen, o ir šiaip su visokiu feminizmu.

Lietuvoje kartais užuominomis su sekstremizmu siejamas dar būna anoksai Feministinis Frontas, bet gal tai ir tiesa, juk negali paneigt, nes juk jei nebus kovojama su visokiu patriarchato sąmokslu, tai visokie pusdurniai ir ant galvos gali užlipt, ir dar daugiau kažko užsimanyt, taip kad nuolaidų gi čia negalima duoti.

Dargi kartais sekstremizmas siejamas ir su vaivorykštiniu sąmokslu bei kažkokiais neaiškiais iškrypimais, tačiau šitai aiškiai yra kažkokia propaganda, skleidžiama visokių klerikalų.

Kadangi sekstremistės savo išpuoliuose pereina į visokias demonstracijas, piketus, o kartais ir į rimtesnius veiksmus, tai jų daugelis prisibijo. Štai tokia Valerie Solanas tai dargi taip perėjo su savo S.C.U.M. manifestu ir jo realizacija, kad maža jau nepasirodytų. Taip kad čia jau ir terorizmas kažkoks, taip kad ir VSD čia nesnaudžia - žiū, paaiškės, kad ir į kalėjimus už ekstremalinius seksus ką nors pradės kišti.