Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Royal

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
No-Alcohol.jpg
Alkoholio propagandistų rašliava, nes Royal pagal NTAKD esąs nuodai, nes jie čia yra paminėti, taip kad šitai yra mirties kultas
Visus Pipedija kviečia gydytis nuo alkoholizmo ir negerti, nes lašas degtinės - milijonas žuvusių smegenų ir kepenų cirozė, todėl gerti yra nesveika. Tai yra alkoholikų pagalbos šauksmas, bandan pasiteisinti, kur atlyginimą pragėrė ir kad juos reikia gydyti. Rekomenduojame kreiptis į garsų gydytoją Aurelijų Verygą ir padidinti mokesčius degtinei, o taip pat kad Royal būtų uždrausta vardan moralės gerinimo.
Alkoholis-nuodai.jpg
Dauguma jau nežino, ir žalias jaunimėlis neįtaria, ale seni perdylos dar gerai atsimena, ką gerdavo prieš ketvirtį amžiaus

Royal arba Rojalis - toksai buvo spiritas, kurį veždavo iš kažkokios Lenkijos anais senais laikais, kai visur dominavo neaiškios kilmės pilstukas beigi techninis spiritas, o laikai buvo tik tik po 1990. Tai Rojalis būdavo labai geras ir visai pigus. Užtat jį žmonės mėgdavo ir mylėdavo.

Išties tai spiritas Royal - taigi ta pati degtinė, tik su vandeniu tereikia atskiesti - litrą Rojalio ant pusantro litro vandens. Arba ant litro vandens, jei norisi, kad būtų stipriau.

Keistas dalykas - atskiedus vandeniu, spiritas su tuo vandeniu susitraukdavo, tai iš litro Rojalio ir litro vandens du litrai degtinės nesigaudavo niekaip, kad ir kaip besistengtum. O vat pusantro litro vandens su litru Rojalio į du litrinius butelius supilti nesigaudavo irgi, kad ir kaip bandytum. Tai tokia čia skaičių nesąmonė, magija kažkokia.