Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pareigytė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Nijolė Pareigytė)
Jump to navigation Jump to search
Nijolė Pareigytė
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!

Pareigytė tokia pareigytė. Dar sakoma "Nijolė Pareigytė" arba Neli - anekdotas iš dviejų žodžių. Niekas jos ligšiol dar nematė Pipedijoje, nors žinoma, kad vaikystėje ji buvo stora, o humoristas Modestas Vaišnoras nebus teisiamas už tai, kad ją, neva, išvadino čiulpike (nors ekspertai pagal nuotrauką nustatė, kad čiulpikė ji negabi)[1]. Taip pat pagarsėjo tuo, kad pasistato savo mašiną iškart per dvi invalidų vietas, o paskui viešai per TV skelbia, kad tai normalu, nes ten laisvos vietos ir jų daug.

Todėl, kad ypatinga, apie Pareigytę ir spauda rašo nenutildama - juk tik menka dalelė gandų iš laikraščių šiam straipsnyje tesurinkta, o koks baisus ažiotažas, jau krūvos vandalizmų buvo!

O šiaip, "dirbo" kažkokioj ICG kontoroj, kūrė jai reklamas. Dėl to iš ICG visi tyčiojosi, o kai kurie ir bankrotą su šita pačia Pareigytės vadybine veikla sieja. O jei dar pasižiūrėsim, tai juk ir visoje Lietuvoje tuo metu kilo krizė - irgi aišku, kas kaltas ar kalta!

Nijolė moka džigi, džigi... Nijolė moka Pyst! Ir Nijolė moka net su pagaliu!!!


Visa tai yra šlykštus melas

Nijolė Pareigytė yra gražiausia Lietuvos moteris, dėl jos melejonai vyrų iš proto eina, taip kad aišku, kas čia visas propagandas skleidžia - tai visokių nevykėlių pasąmoninis gaivalas kyla, vien iš negalėjimo prilygti ar gauti jos prielankumą!!!


Pareigytės nuotykiai - Upd.

Taigi čia, kai tik tas ICG nuėjo link bankroto, ir jo savininkui Eugenijui Ivanenkai ėmė nesisekt, tai Pareigytė išsyk sugebėjo susirast kitą draugužėlį - šįsyk jau krepšininką Artūrą Jomantą - šis gal nepatikėjo, kad Nijolytė nemoka čiulpt, nors tai ir teigė viešai kažkada, tai dabar šiedu draugauja.

Tai ta proga dar išlindo, kad pasirodo 2009 sausį Pareigytė pasidarė abortą, nors vaiko tėvas ir prieštaravo. Tai čia Pipedija tik kaščenitų paprašė pakomentuot, tai jie sako, kad tai labai protingas Pareigytės poelgis buvo, nes šitaip ji išsaugojo lietuvišką genofondą, o dar geriau būtų išvis gal ją sterilizuoti. Tai čia jau mes tų kaščenitų ir nekomentuosim, nes negalim sutikt su jų nuomone. Argi taip galima laisvoj Lietuvoj varžyti laisvą menininkę?

Argi patelė yra Pareigytė

Kai Modestas Vaišnoras Pareigytę išvadino Čiulpike, tai paskum paaiškėjo, kad ji pasidarė Abortą[2]. Tada niekam nė į galvą nešovė, kad toji sugebėjo Pastoti Per os...


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.