Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Mažoji Lietuva

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Mažoji Lietuva - anoks regionas (pasak kai kurių mokslininkų - fiktyvus) Lietuvoje, Lenkijoje beigi Kaliningrade (didžioji dalis). Iš pirmo žvilgsnio suprantama, kad čia visai ne lietuvių, bet šūdlenkių, rusų ir vokiečių regionas, dabar gi - tiesiog Kaliningrado sritis.

Kodėl ta Lietuva Mažoji, sunku pasakyti, nes realybėj pagal plotą tikrai nenusileidžia Didžiajai Lietuvai (eina nx jie su savo dydžiais) ir plius Lietuvoje seniau išvis į valdžią eidavo lenkai, o miestuose galėdavai sutikti tik totorius, žydus ir karaimus. Tai iš karto kyla klausimas - kur ta Lietuva? Mažosios Lietuvos fenomeną galime paaiškinti tik tuo, kad joje gimė tokie žymūs pizdukai kaip Mažvydas, Donelaitis, Rėza, Kantas, Bretkūnas, Rapolionis beigi kiti. Bet lietuviai, kurių paprastai Mažojoje Lietuvoje būdavo apie 100 štukių, praėjus Raudonąjai armijai dingo it į balą, mat emigravo, bet nieks nežino kur, tik Mėmelyje dar yra lietuvių (iš kitos pusės, jau ir nenustatysi kur žydas, kur lietuvis). Galimai, Mažosios Lietuvos lietuviai buvo žydai, o ten jie prispausti holokausto, dingo į Didžiąją Lietuvą, bet ir ten vokietukai išžudė tikrus lietuvius.

Taigi, čia įžvelgiamas akivaizdus žydomasonų ir iliuminatų sąmokslas, prisidengiant lietuviais užkariauti Europą. Ir tai, žinoma, galbūt patvirtina garsiąją Himlerio frazę "Pipediją sukūrė žydai".