Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Mažvydas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Mažvydas, Martynas - anoks senovės lietuvių rašytojas, pakankamai garsus dėl to, kad visi moksleiviai privalo atmintinai mokytis jo kažkada parašytus tekstus. Tiesą sakant, rašė jis ne visai lietuviškai, o kažkokiu klaikiu lietuvių, lenkų, rusų ir vokiečių kalbų mišiniu, už tokį rašymą dabar kalbainiai tokiomis baudomis uždėtų, kad iki gyvenimo galo nesusimokėtum.

Dar be to yra kažkoks blogeris, irgi Mažvydas, kur rašo apie muzikas, filosofijas, kažkokių nuotraukėlių įdeda ir taip toliau. Šiaip jau visai malonybišką internetą jis turi, be jokių ten kompiuterastinių nesąmonių apie linuksus.


Žinomesnės Mažvydo citatos


Įdomu

  • Šitą straipsnį apie save bent kelis kartus visaip redagavo ir gerino pats Mažvydas.

Dar žr.

Mažvydo (ne Martyno) blogas