Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Konalai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Štai kokie gyviai veisiasi kanalizacijoje, taigi ne kas kitas, o bebras, čiuožiantis linksmas, kaip kokiais Vichy vandens parko vamzdžiais!

Konalai - arba kai visokie inteligentai pavadina - tai kanalai. Ištiesgi tai tokios lyg ir skylės, kur susirinkę visuomenės atmatos platina gandus ir rezga planus. Niekada ne oficialios, visada kažkokios pusdurnės, susirenka neaiškūs žmonės, pradedant gudriais pseudointelektualais ir baigiant psichais, o susibendravę savo smegenų karščiavimo protrūkyje ima ir prikuria visokių bėdų kam nors ant galvos, nes ne kas kita jie yra, o troliai visame gražume...

Štai ir visai neseniai Utenos gėrimai užsirovė ant konalų, paskelbęs kokį tais renginį, kur visokie ten internautai turėję balsuot už alaus pavadinimą, kurį patys ir susigalvotų. Tai jūs ką manot gi - tik duok čia troliams, štai ir ėmė trolinti visur, sugalvoję tokių durnų vardų, kaip "goldutis" (namiokų mėtydami į anokį Bear Grylls), bet laimėjo 370chan ir 4chan trolių viršun išstumtas Friday, katrą anie su Rebecca Black daina prastūmė viršun taip, kad nei maža nepasirodytų[1].

Taipgi sako, kad net ir Vikipedija savo kažkokį slaptą konalą turi, kur renkasi Vikipedijos triumviratas. O dar visas Tviteris - tai irgi vienas didelis konalas.

O anksčiau senais laikais tai konalai būdavo ant IRC, o paskui - ir internetuose, o dabar jau būna ir ant Skypės. Nes išties tai jiems nesvarbu, kur ten rinktis, tiktai duok ką nors sugadint, kokį nors savo ten trololo prakišt kažkur, taip ir apsijuokia paskui kas papuola.


Konalų etimologija

Neretas užsiduoda klausimu, kas gi tas reiškia "konalas" ir iš kur tas žodis kilęs, tobiš kokia etimologija čia yra. Taigi viskas labai paprasta: konalas yra nuo žodžio "konalija" arba "kanalija", katras reiškia Paryžiaus kanalizacijos požemiuose gyvenusius gavrošus ir kitokius chuliganus, vagis, banditus bei revoliucionierius, gavusius savo vardą nuo to, kad slapstėsi ir gyveno kanalizacijos tunelių labirintuose, kur jų jokia policija negalėdavo atrast ir pagaut.

Taip kad dar nuo to paties dalyko yra kilęs ir Pogrindis, nes anas irgi reiškia tą patį - požemius visokius bei nelegalybes kažkokias. Taip gi ir gaunasi, kad kanalai ant visokių kompiuterių ir internetų yra ne kas kita, kaipo atmatų klaiki buveinė.

Gi šiais laikais kanalizacijose vis dažniau apsigyvena bebrai, taip kad šitai irgi kelia negerų minčių - ar tik nebus taip, kad nekaltais gyvūnėliais dangstosi kokie nors anarchistai ar kiti valstybės priešai ir griovėjai. Taipgi ir troliai, kaip žinia, nuo seno yra požemių urvuose gyvenančios būtybės, tai čia ir vėl jums klausimas, ar tik nebus, kad trolis ir bebras - tai tas pats.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.