Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kengūra

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Nemaišyti su matematikos konkursu „Kengūra.“

Gaila numuštos kengūros, ji gal nieko blogo nenorėjo, o tiktai šiaip lakstė po miestą.

Kengūra - panašiai, kaip pelė ar kiškis, tik daug didenė ir su sterble. Gyvendavo anksčiau Australijoje, bet dabar vis pasitaiko ir Lietuvoje. Didelė kengūra, kai labai pikta, tai gali nuspirti ar nuboksuoti ir kokį nors žmogų, ir šiaip tai nors ir juokingas, bet nelabai malonus padaras, platinantis ligas, užkabinėjantis šunis ir vaikus, o kartais ir suaugusiuosius.

Kengūros būna įvairaus dydžio - ir didelės, ir mažos, priklausomai nuo rūšies. Tai žmonėms pavojingos gali būti tos, kurios didelės. O tos, kurios mažos - tai gal ir nepavojingos.


Kengūros Lietuvoje

Vienok kartais kengūros pasirodo ir Lietuvoje, ir laisvėje - štai kad 2019 metų spalio 7 dieną daugelis Pilaitės gyventojų matė besivalkiojančią, o tiksliau bešuoliuojančią kengūrą[1]. O spalio 8 kažkas netgi numušė kengūrą mašina, išlipo, apžiūrėjo, suprato, kad negali gi taip būti, jog kengūros veistųsi Lietuvoje, ir matyt, išsigandęs kaltinimų psichikos liga, pabėgo iš įvykio vietos. Gaila paskui buvo žmonėms numuštos kengūros, bet ką padarysi.

O taip pat buvo panašiai ir Rokiškyje tų pačių 2019 metų birželio 25, kur pasrodo, kad irgi veisiamos kengūros - ir viena pabėgo ir paskui kažkur valkiojosi[2]. Kuo jai baigėsi - nežinome.

O štai jau 2020 metų gegužės 14 apie prie namų pastebėtą kengūrą pranešė buvusi Seimo narė Vilija Filipovičienė. Tiesa, paskui kiti sakė, kad ten tiesiog nuo niežų nuplikusi lapė buvo.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.