Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kavinė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Visai tipinė kavinė, kurioje netgi negausite kavos, o užrašas apie tai, kad čeburekai yra tarybiniai, sako, kad jų viduje yra šūdai. Taigi, legenda apie šūdų pyragėlius, pasirodo, ne tik kad gyva, bet gal netgi ir teisybė.

Kavinė teoriškai turėtų būti ta vieta, kur kava geriama, nu gal dar kokių nors pyragaičių tuo pat galima gauti. Vienk Lietuva čia turi kitas tradicijas, nes kavinė - tai ta vieta, kur kavos kartais išvis netgi nebūna, bet užtat būtinai būna karbonadai, cepelinai ir kitas maistas. Praktikoje pas mus kavinės vadinamos kabokais, o kavinėmis jų jau seniai niekas nebevadina.

Klasikinė vietinė kavinė daugeliu atvejų neturi netgi kavos aparato ir išvis jokios kavos tenai nerasi. Tiktai tų "kavinių" savininkai dar kavinėmis pavadina savo kokias nors šėryklas, nes kartais būna tokie durni, kad netgi nežino, kad žodis "kavinė" yra susijęs su kava. Tai taip ir tęsiasi tasai žodis per vietas, kurios visai ne su kava susijusios.

Kitose pasaulio šalyse į mūsiškes kavines panašios įstaigos vadinamos restoranais, bet jie nieko neišmano, nes yra užsieniečiai.

Gi tikros kavinės tai būtų kokia nors Italala, Vero Cafe ar Coffee Inn, o dar tokia Geležinės Lapės kavinė, kuri buvo geriausia, bet kažkodėl užsidarė.