Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Italala

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Toksai gražus Italala kavinės logotipas

Italala - tai vienareikšmiškai yra pati geriausia visos Lietuvos kavinė, ir tai yra tiesa, kadangi tai parašė Pipedija, o kaip žinia, Pipedija yra enciklopedija ir todėl niekada nemeluoja.

Lietuvoje su kava yra prastai, ir tą žino visi, kas mėgsta kavą. Netgi taip prastai Lietuvoje su kava, kad kavinėmis vadinamos būna įstaigos, kur jokios kavos išvis nėra ir niekada nebuvo. Todėl labai gerai, kai būna tikra kavinė, ir kai būna kažkas gerai. Tai štai čia ir yra gerai.

Italala yra Vokiečių gatvėje, Vilniuje, tame krašte, kuris visiškai prie rotušės. Štai įsivaizduokite, kad stovite Vokiečių gatvėje ir jau matote rotušę, tai Italala bus kairėje. Ir jei jūs tenai esate, tai iškart užeikite. O jei kylate nuo Pilies gatvės link rotušės ir jau prieidinėjate Vokiečių gatvę, tai žinokite, kad Italala bus už kampo, paėjus kokius 20 žingsnių. Ir tada irgi užsukite.

Dėmesio: Italaloje durys yra įrengtos atbulai, todėl atsidaro ne į išorę, o į vidų, todėl neapsigaukite, jei pasirodys, kad durys uždarytos. Tiesiog stumkit, o ne traukit. Tokios išvirkščios durys yra labai retos Lietuvoje, todėl specialiai apie jas ir rašome.

Italala ne šiaip sau duoda geriausią kavą. Italala dar gera tuo, kad nesiūlo menamai rūšinės kavos, kur išties tik pavadinimas užlipintas, o kava pramoniniais pigiais būdais gaminta. Italala parduoda realiai fermentuotą, nuostabią, rinktinę kavą, kuri taip užkabina žmones, kad paskui ir atsiranda anonimų parašyti straipsniai Pipedijoje su ištisinėmis pagyromis. Netgi bekofeininė kava tenai skanesnė, nei kitur kofeininė.

Italala - tai mūsų džiaugsmas, mūsų mylimiausia kavinė, ir tegul sekasi jai kavos pardavimai kuo didesniais kiekiais, ir tegul nepadaro jai žalos kovido epidemija, ir tegul viskas sukasi kuo geriau.

Nueikite tenai bent jau išsinešimui kavos, nes niekur kitur tokios nerasite.