Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kėdainiai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!

Kėdainiai gi arba Agurkmiestis - anoks miestelis save laikantis ne tai kad Lietuvos sostine, bet tikra Kėdainių respublika, galgi net kunigaikštyste, įsikūrusia netoli vaizdingų Kėdainių Alpių kalnų. Kėdainiečiai, kaipo būdami ubermiestiečiai, baisiai niekiną vargšą Kauną. Be kitų gi legendinių posakių apie Kauną, Kėdainiuose dar sakoma "Kėdainiai mažas miestas, o Kaunas didelis kaimas". Vataip vat!

Dargi Kėdainiai yra vienintelis Lietuvoj, o ką žinai, gal ir visam pasaulį miestas, kur viešai yra garbinamas falinis simbolis, o jeigu tiksliau - tai tiesiog paprastas agurkas! Anam net paminklas pastatytas. Sako, kad ten turėjo būt paminklas Viktorėliui, bet paskui anam kažkaip gėdingai pabėgus paliktas tik simbolis tosios jo galybės ir vaisingumo atminimui. Dar aplink pristatyta tiek gamyklų, kad belenkas nusprogtų nuo tiek chemikalų ir smarvės, bet kėdainiečiai atsparūs - valgo agurkus pamirkę į fosfatą, užsikanda Krekenavos dešra iš kiaulių uodegų, ir vargo nemato. Dar turi vienintelius Lietuvoj kalnus, į kuriuos beje, niekas dar nebuvo įkopęs - visi alpinistai paslaptingai žuvo. Sako, kad nusinuodijo, bet kiti šaltiniai sako, kad juos suvalgė Zabieliškio sąvartyne gyvenanti dar neatrasta žmogbeždžionių gentis. Manoma, kad ji ten atmigravo iš uždarytos Babėnų svalkės, o yra kilę gi iš žydų, kurie per karą pasislėpė Babėnų miške.

Kėdainiai nuo senai jau garsėja kaip visokių gi politinių vertelgų irštva. Dar gūdžiais laikais, katrų nė Pipedija neatmena ten viešpatavo Radzvilų chunta, katra gi Lietuvą vienok norėjo švedams parduot! Bet gal ir gerai būtų padarę, visvien poliakų chaltūrkė paskui subyrėjo...

Nu ogi jau visai nesenais laikais Kėdainiai patapo taigi netgi Uspaspiskio gimtinė. Anas ten už privogtus limonus pristatė fabrikėlių, pastoviai darė tūsovkes, pamėtydavo chaliavai visiems ledų, vienužo - tik ėsk ir linksminkis. Dėlei tokios savo geradarystės Uspaspiskis greitai buvo paskelbtas Kėdainių velikyj car. Už ano viešą papeikimą galėjai lėkt iš darbo ar net snukin gauti! Anajam sukūrus Bezdielnikų partiją, įvesta vienpartinė sistema. Be mielojo Viktorėlio pagerbimo neapsieidavo ne tik, kad belenkokia miesto tūsovkė, bet net ir pamokos mokykloje. Gi kaip kokiu sovietmečiu mokinukai turėję eiti su bezdielnikų partijos transparantais, giedoti Viktorėlį šlovinančias giesmes ir dalinti lankstinukus ledais ir agurkais apsirijusiems miestiečiams. Paskui Viktorėliui susikompromitavus, išlėkus į Maskoliją, kilo šioks bei toks ažiotažas ir ano gerbėjų sumažėjo. Bet tai jau tikra galim užtikrint, kad Kėdainiuose visi mena ir gerbia tvirtą, bet dosnią Viktorėlio ranką. O jei kas Rusijoj sako, kad lietuviai rusų nemyli, tai jau dorogije priateli, prijechaite knam v Kedainjai! Mes jau jus pamylėsim irgi pašlovinsim.

Nugi ir dar visokių žymesnių ar netokių žymių veikėjų užderėjo trąšiose Kėdainių dirvose - antai Viktoras Moldovanas, Virginija Baltraitienė, iš Zabieliškio šiukšlyno kilęs anoks ministrėlis Antanas Valionis (ar tik nebus iš žmogbedžionių genties?). Visi šitie baisiai susikompromitavę, gi išvis kaip kėdainietis, tai ir suktas kažkoks. Dar sklando gandai, kad išu Kėdainių yra gi garsusis Pedivikijos svieto lygintojas Hugo.arg. Nu tai jau Pipedija čia begali pridurti, kad nuo tų cheminių Kėdainių agurkų ant visos Lietuvos baigia privisti visokių mutantų-sektantų.

Slapti bandymai

Sklando gandai, kad Kėdainiuose neva tai vyksta kokie branduoliniai bandymai: gal branduolinę bombą Uspaspsichas gamina, o gal net koks slaptas CŽV hadronų greitintuvas juodasias skyles gamina? Čia tokioms kalboms gi pagrindo davė kokie tai paranormalūs reiškiniai, prasidėję prieš 2010 m. Iš pradžių vidurį nakties visą miestą prižadino žaibas su griaustiniu (nu kur jūs girdėjot, kad žaibuotų kovo mėnėsį?), o paskum balandžio 1 naktį kažkas, neva tai iš humoristinių paskatų, paledo apsaugos sirenas. Tai visi jau evakuotis susiruošė, mažu kas ir infarktą gavo. Tai jau iš branduolinės fizikos instituto sklando perspėjimai grečiau nešdintis iš Kėdainių, nes ten kažkas bus. Mažu ten ir bus 2012 veiksmų epicentras, o ne kokioj tai Meksikoj? Nors prieš svieto galą tada išgarsės agurkų miestas.

Kėdainių dalys

Gorodokas - gi pati baisiausia ir pavojingiausia Kėdainių dalis. Gyventojų dauguma - visoki čigonai, uzbekai, armėnai. Tradiciniai verslai - prekyba narkotikais, vagystės. Didžiausia atmarozkų koncentracija yra Lukšio gatvės name, vadinamame Bangladešu. Nors bengalų ten gal ir nėra, bet gyvenimo sąlygos negeresnės nei tikrame Bangladeše. Gorodokas - ideali vieta prarasti telefą, piniginę ir gauti galvon, todėl lankytis ten nepatartina.

Senamiestis - gan tvarkinga, ir kultūringa miesto dalis. Anoje yra Viktoro Didžiojo rezidencija, todėl tvarka prižiūrima. Kažkada buvo gan graži, bet paskui ten įsikūrė Maksima, iškirto medžius ir visą centrą pavertė mašinų stovėjimo aikštele.

Vilainiai - irgi marozų rajonas, gali lygiuotis su Gorodoku tik mažiau ten visokių čigonų narkomanų. Didžiausia marozų koncentracija aplink profkę.

Janušava, Naujas rajonas - tarybinių daugiabučių rajonas katrame gyvena dauguma kėdainiečių. Skirstomas į Liaudynkę, Barasuvkę ir kt. Gi visai ramus ir tvarkingas rajonas, nors žinoma pacukų yra. Smulkių vagių, reketininkų ir šiaip "prisidegt" ar "paskolint ant cigaretės" prašančių galima sutikti Mindaugo ir Rasos gatvėse. Atremontavus autobusų stotį, ten dabar sukiojasi dauguma pacukų.

Babėnai - matyt ramiausias ir geriausias Kėdainių rajonas! Kaip pavadinimas jau implikuoja ten daugumoj gyvena visokios babulencijos ir nepavojingi chroniai pijokėliai. Yra kažkiek pacukų (o kur tų atmatų nėra?!), bet sudaro gan nežymią populiacijos dalį. Didžiausia blogio (prostitučių, narkašų, visokių chronių) irštva - kažkoks keistas medinis bendrabutis, vietinių vadinamas Maskva. Dar yra viduryje miško toks apleistas kabokas Svirnelis, katro griuvėsius saugoja pasiutę šunys ir puldinėja nieko dėtus praeivius. Neseniai atidarytas parduotuvės "Pušelė" baras vietinių vadinamas lafke, nes ten renkasi visiški atmatos ir degradai, neskaitant to, kad ten smirda šlapimu, alus skoniu nenusileidžia.

Pramonės rajonas - nu ten kaip ir nieks negyvena, neskaitant Zabieliškio šiukšlyno gyventojų. Nu bet žinia, kad visokiuose primiesčių brūzgynose nieko gero nevyksta tai lankytis be reikalo nepatariam.