Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Jonas Korenka

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Jonas Korenka kaip rašo vikipedai, tai prie ruso buvęs liaudies teatrų režisierius, o taipogi vėliau kaip socdemas pateko į Seimą, tai taip išeina, kad pabuvojo ir seimūnų.

Ogi šiuo metu Jonas Korenka laikinai pavaduoja Večerskį jojo Nacionalinio dramos teatro generalinio direktoriaus kėdėje. Bet Jonui Korenkai pavaduoti kaipo nelabai ir sekasi. Apsimelavo, kad net lietrytis parašė[1]. Anot šitasai siuntinėjo kažkokius ten raštus į akademiją ir Čiurlionkę, atseit studentai su moksleiviais dalyvavo nesankcionuotame mitinge, atliko sabotuojančius veiksmus ir kėlė kitą grėsmę vakariniam spektakliui, o tai jau yra grubus nepaklusnumas įstatymui. Taipogi tuose raštuose apkaltino bilenkiek režisierių tą visą suorganizavus.

et kaip paaiškėjo vėliau tai yra visiški šyvos kumelės sapnai, o tai jau kaip ir tikrojo partizaninio pipedo raštai. Skandaliukui išsibujojus tas pats Korenka gi Večerskį padarė eiliniu aktoriumi[2].

Dar verta pridurti kad Korenka prieš išsiveržiant į didžiąją politiką ir iki padarant stulbinančią bei netikėtą karjerą socdemų Nacionaliniame dramos teatre, jisai buvo visoks sudegusio Rokiškio teatro derektorius, puosėlėjo festivalį Vaidiname žemdirbiams ir būktai garsėjo tuo, kad nusišnekėti mokėjo net neprigėręs. Su garsiuoju Rokiškiu ryšiai nei paneigti, nei patvirtinti.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.