Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Adolfas Večerskis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Adolfas Večerskis puikiai vaidina aktorių, teatro direktorių bei negeros valdžios nuskriaustą kankinį.

Adolfas Večerskis - taigi toksai garsus aktorius, kadaise plačiai išgarsėjęs kaliūzėje sėdinčio mafijozo, pravarde Vabalas, vaidmeniu sovietiniame teleseriale "Paskutinis barjeras".

Kadangi anais laikais apie Henytę Daktarą televizijos nerodydavo, tai tas Večerskis-Vabalas greit tapo jaunosios pacukų kartos kumyru ir ano posakius beigi pasisakymus plačiai cituodavo jaunimėlis. "Kada bėgsim, Vabale?" - pastorintais balsais klausinėdavo vieni kitų susiruošę nešti kudašiukus iš pamokų antrokiukai.

Betgi, kaip neperseniausiai paaiškėjo, be įtikinamo televizinio mafijozavimo, anas priedo dar ir Lietuvos nacionalinio dramos teatro derektorius beigi tikras vertelga - lietuvis galimai. Jį gi ten išpirdolino iš derektorių, ale jisai teisman padavė visus skriaudėjus[1]. Tai kaip čia baigsis neaišku, gerai kad dar senas koriešas Jonas Korenka aktoriumi priėmė. O vat kažkas nutarė pasikapstyti giliau - būktai Večerskis bizniuką neblogą užsukęs buvo tokį visai šeimyninį - ir regis neapsirinka[2].


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.