Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Jolanta Butkevičienė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Tai jau fotošopas iš tokios nuotraukos tai jau taip šviečia, gal visokie ten blurinimo filtrai ir taip toliau, kad įtarimų kyla, jog maždaug atvirkščiai gražiai gali būt, nei atrodo čionais pavaizduota, tai čia dar galime įvesti ir kategoriją personažų, katrie fotošopais savo veidus taisosi...

Jolanta Butkevičienė - žavingoji blondinė išum Tele-3, dargi išum anksčiau, nei šioji patapo TV3, kai šiąją susiprichvatizavino kažkaip ten Status, o dar kadais vadinta valstybininkų lakštingala...

Vėliau gi puikiai dirbo Komsomolkėje, o dar ir Siaurovizija ja džiaugėsi, štai dabar iškilmingai žiniasklaida skelbia - "Pirmasis Baltijos Kanalas" džiaugsis naująja vadove - Baltic Media Alliance Lietuvos valdybos pirmininke Jolanta Butkevičiene.

Gi žinoma, kad BMA sąsajos su Kaspervizija - tik iš piršto laužtos, taipgi ir visokie kiti dalykai, esą čia lenda FSB - tik išsigalvojimai...

O dar ne taip jau seniai buvo neaiškus skandalas, kur netgi pats Artūras Račas nevienareikšmiškai pareiškė vienareikšmiškai, kad anoji niekada nebuvusi etalonu, o dar ir kai šią iš TV3 atleido, tai neskaniai kvepėjo kažkaip[1]. Tai čia Pipedija turi pastebėt, kad patsai pasakymas "neskaniai kvepia" yra kažkokia nesąmonė, nes normalūs žmonės sako "smirda", taip kad Račas matomai, kažką į vatą suka ir nutyli.

O Ashtroka tai tiesiai šviesiai kartą pasisakė, kad nekompetencija kažkokia, o Jolanta Butkevičienė nagais įsikabina kažkurten[2].

Gi per kitur pakapstę, atrandam, kad Siauras Jolantą Butkevičienę kvietė, kai šiam neįtiko Darius Kuolys ir Leonidas Donskis[3], o dar komentaruose visokiuose internetų ir visokių kitokių keistenybių galima atrast...


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.