Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Graffiti

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Ir jei koks durnius gražų grafitistų meną uždažo baltais dažais, tai visada galima paklausti, ar tikrai taip reikėjo daryti ir kas iš to gausis?

Graffiti jau senokai tapo ne kokiu nors menu, o tiesiog gatvės reiškiniu, vienur nukrypstančiu į durną vandalizmą, kitur gi virstančiu filosofiniais išmonijimais, kaip kad tieji dvasingumai, kaip pas 209, džiuginantys įvairius entelektualus.

Tai čia visi piktinasi tuom sienų tepliojimu, bet nuo Romos imperijos laikų tai buvo pirmoji efektyvi visuomenės informavimo priemonė. Vėliau ant sienų imta kabinėti visokie popiergaliai - Sienlaikraščiai, o vat kiniškasis "Dadzibao" reiškia ne ką kitką, kaip "užrašas ant sienos"...


VLKK jums pataria

Negalima sakyti "grafiti" ar "graffiti", o reikia sakyti "grafitas" ir "grafitai". Nes visiškai nesvarbu, kad grafitas - mineralas, kišamas į pieštukus, o tuo tarpu kalbainiai tėra pridūrkai, nes reikia šnekėti taip, kaip jums pasakys lituanistinė nomenklatūra.


Kova tarp turto ir saviraiškos

Kas buvo kur toliau Vakaruose, tai mato, kaip tobulėja Lietuvos Graffiti meistrų išmonė, o reiškinys išvirsta į atviras politines kovas tarp Algio Greitai ir Solomono bei Capri.

Pipedija pristato neregėtą projektą - Sendamessage.nl dailininkai išpurškė Pipediją ant Izraelio / palestiniečių sienos netoli Ramalos!


Šitaip iš tiesų atrodo UN būstinė po kūrybingos Graffiti meistrų praleistos nakties...