Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Sendamessage.nl

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!

Olandų Graffiti meistrai siekia įgyvendinti ambicingiausią amžiaus projektą: 620 km ilgio sieną Vakarų krante paversti didžiausiu pasaulyje Graffiti kūriniu!

Čia taip atrodo sienos eskizas

Pipedija visokeriopai pritaria šiai idėjai bei pristato savąjį indėlį - "Spray Pipedija around the world!"

ID #2227

Nu tai čia dabar lietuviams džiaugsmo gali būti, o ką ten užsisako kokie slaviško mato ekspertai:):) Galima jųjų paprašyti, kad išpurkštų Bubilius Kybys


Eilinis Pipedijos išpuolis Vakarų krante

  • Štai ir vėl Pipedija virto žodžiu ant sienos - tai jau trečiasis kartas, kai Pipedija paminėta rašytiniuose šaltiniuose. (O gal ir daugiau tokių atvejų yra, tai būtų gerai, kad apie juos būtų žinoma ir čia iškilmingai skelbiama)

Taigi, jau dukart Pipedija paminėta Vakarų krante, o gal kur dar yra panašių užrašų? Gal kas pastebėjo Pipedijos apsireiškimus kitose Žemės rutulio vietose...?


Žemėlapis, kur yra mūsų reklamos

Vat čia tokis žemėlapis, pagal kurį galima surasti, kur yra mūsų reklamos, tik kažkodėl, kai čia šitą žemėlapį įdedam, tai Gūglas ne visada jį gerai rodo, tai paspauskite po žemėlapiu ant nuorodos, kad detaliau būtų - tada parodys. Čia matyt bugai kažkokie, kurie gal ir pasitaisys, o gal ir ne.

Štai čia paspauskite, jei norit pažiūrėti detaliau kurioje vietoje reklamuojasi Pipedija!

Jei norite ir jūs tokias reklamas užsisakyti

WWW.Sendamessage.NL