Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Chuligankė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Tobula BMW, E30 tipo Chuligankė visame gražume, kokiu galėtų bet kas didžiuotis

Chuligankė - taigi didžiausias pasididžiavimas iš visų BMW, kurios tik kada nors būdavo Lietuvoje iš viso, nes geresnių anais laikais niekas neįpirkdavo, kai atėjo laikai, kai jau įpirkdavo, tai jau ir šakotis niekam nesigaudavo.

Chuligankė buvo trečiukas, bet iš tų senų E30 serijų, kurios pirmos leisdavo gerai pasišakoti, o jei dar emkė (išties - nepasiekiama svajonė) - tai jau ir visai smarkiai. Tuo tarpu penktukas jau skaitėsi mašina, kuri nebent solidiems banditams įperkama, o septintukas - visiškai nepasiekiama, o jei kam ir įperkama - tai jau reiškia, kad žmogus kasdien užkasa kokį nors lavoną ir paskui ramiai miega, nes jei sąžinės bent kiek turėtų, tai jau tiek pinigų užsigrėbti negalėtų. Tai štai tokie tada buvo laikai.

Tais laikais kiekvienas gerai prakutęs pacukas, pasiekęs tą lygį, kai už kioskų plėšimus bosas imdavo mokėti stabiliai ir dar ir paskirdavo kelis parankinius, jausdavo tikrą pareigą parodyti savo lygį - štai tada ir atsirasdavo poreikis kuo šūstresnei, greitesnei mašinai. Ir žinoma, kad Opel čia jau visiškai ne lygis, o štai Mercedes - neįperkama, o apie rusiškas mašinas ar kokias nors prancūziškas mašinas kalba netgi prasidėti negalėdavo, nes reikia rodyti lygį. Aišku, dar būtų likusi Audi, bet ta tai jau buvo visokiems turginiams prekeiviams skirta iš Gariūnų, taip kad su jais padorus pacukas painiotis negalėjo.

Štai taip ir atsirasdavo tos chuligankės. O kadangi vairuotojai būdavo gana agresyvūs ir biškį trenkti, tai ir dragas gatvėse, o kartais dar ir šaudymaisi. Tiesa, dažniausiai šaudydavosi dujiniais pistoletais vienas kitam į mašinos langus, taip kad gana saugiai, nes šratiniai tuo metu dar nebuvo atsiradę. Gal už tai ir pavadinimas toksai - "chuligankė", kad chuliganai dažnai važinėdavo.

Trumpai tariant, puiki mašina, kuo geriausia - BMW 3 serijų legenda.