Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Brigita Jonaitė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Tai čia tik toks mažas paveiksliukas, bet pažiūrėkit - Brigita Jonaitė tokia Brigita Jonaitė!!! Nejaugi išties už šio mielo ir nekalto veidelio slypi įžymiojo hamburgerių ėdiko žandai? Tada tai fui, kaip šlykštu...

Brigita Jonaitė - anoksai kaip ir botas beveik, tik gal ne visai, nes kaip ir slapyvardis. Tai Brigita Jonaitė garsėja jau tuo, kad rašo į Lietrytį straipsnius, kur giriasi, kaip draugauja Feisbuke su visokiomis garsenybėmis.

O tai šiaip, pažiūrėję į Brigitos Jonaitės nuotrauką, daugelis prisimintų Grožytę, tik Brigita - dar gražesnė, išpuoselėta, nes taip ir šviečiasi sušarpinta fotkė iš kažkokio gal pr0n puslapio ar madų žurnalo...

O tai dar vat kokia gavosi istorija - kai parašė Lietrytyje ir pasigyrė, tai visokios žvaigždės išsyk susiparino, tai labai sumažėjo ten friendsų pas Brigitą Jonaitę... Nykus žvaigždžių pasipūtimas, kaip sakant.

O šiaip, jei moteris garsiai skelbia, kad yra kekšė, tai ar dar bereikia kažką komentuot...

Brigita Jonaitė - Feisbuko įžymybė

Brigita Jonaitė Feisbuke drauginasi su tokiomis žvaigždėmis, kaip Natalija Zvonke, Oksana Pikul, Aleksandru Pogrebnojumi, Andriumi Mamontovu, Mantu Petruškevičiumi, Skaiva Jasevičiūte, Asta Valentaite, Agne Jagelavičiūte, Laimučiu Pinkevičiumi, Dalia Ibelhauptaite, Asta Valentaite, Juozu Statkevičiumi, Asta Jasaityte, Robertu Kupstu, Marijum Bereniu, Berneen Candice Naidoo, Donata Virbilaite, Deividu Šemberu, Ramūnu Vyšniausku, Aleksandru Pogrebnojumi, Kęstu Rimdžiumi, Nijole Pareigyte, Nerijumi Juška. O tai dar ir žvaigždėm visokiom neapsiribodama, draugauja su politikieriais - Artūru Zuoku, Mantu Adomėnu, Juozu Oleku, Vygaudu Ušacku, Leonudu Donskiu.


Internetai apie Brigitą Jonaitę

  • tokias kūrvas tik prie sienos ir sušaudyt.
  • Durnesnes bobos durnesnio straipsnio nesu skaites.


Gandai apie tai, kieno žandai slypi po Brigitos Jonaitės kauke

Internetuose sklando įnirtingi gandai, kad po ta nekalta Brigitos Jonaitės kauke slypi kažkatra Lietryčio rašeiva - ne tai Monika Bončkutė, ne tai Kristina Sabaliauskaitė, o gal net ir pati pačiausia - pagyvenusių rašytojų, Tibeto paveiksluotojų ir madingų dezainerių siaubas - Ginta Gaivenytė?

Tai štai skubame tuos gandus nedelsdamiausiai paneigti ir paminėti, kad kompetetingi šaltiniai Lietrytyje, katrie pas Valatką kojom duris darinėja ir anam per plikę draugiškai plekšnoja, po antro operatyvinės veiklos puslitrio prasitarė, kad po tos blondinės slapyvarde rašinėja ne katras kitas, o pats Andrius Užkalnis!

Tai vienok Pipedija ta proga skelbia, kad Brigita Jonaitė - tai tikras Pipedijos avataras ir įsikūnijusi dvasia, klaupkitės ir melskitės, nusidėjėliai!