Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Audi 100

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Audi 100 - tobuliausia visų laikų mašina, už kurią negali būti tobulesnės, nes tai yra pats geriausias automobilis pasaulyje.

Audi 100 - tai geriausia visų laikų mašina, kokia tik važinėjo Lietuvoje, ir nebuvo, nėra ir nebebus geresnės, niekada ir niekad! Nebuvo, nes ji geresnė už bet kurią, tiesiog už bet kurią iš egzistuojančių mašinų. Audi 100 - tai tobula kokybė, Audi 100 - tai vokiška technologija, Audi 100 - ji gerai važiuoja, džiaugiasi šeima, džiaugiasi visi, tai geriausia mašina!

Liaudyje Audi 100 vadinama būdavo silke, bet kodėl tai silkė - ką čia besuprasi, kokia tai magija ir mistika matyt, ne kitaip.

Kas nežino Audi 100 - tas nesupranta, kas yra automobilis. Nes būtent ši mašina - tai dieviškas, divinacinis ir skaistus tobulos mašinos įsikūnijimas, nužengeęs į Žemę tiesiai iš dangiškosios apvaizdos rankų. Tai visų vokiečių nuodėmių išpirkimas, už ką jiems buvo atleistas netgi Hitleris, ir tik šios mašinos dėka jau dabar vokiečiai dėl nieko nebėra kalti!

Nebebuvo, nebėra, nebus geresnės mašinos, nei Audi 100. Tai tobuliausia mašina iš visų, kurios kada nors egzistavo, egzistuoja ar egzistuos! Netgi Landsberginis mersas yra ne toksai geras, kaip Audi 100, nes brangiai kainuoja, ryja daug benzo ir šiaip blogesnis yra.


Dar žr.

  • Audi 80 - tiems, kas neturėjo pinigų rimtai audinei
  • Audi 200 - tiems, kas turėjo pinigų daugiau, nei Audi 100
  • Audi A6 - ta pati Audi 100, tiktai naujesnė, todėl blogesnė
  • Silkė - tokia gal žuvis, na jūs supratot