Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Analo govnet

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Čia rusiško BMP pabūklo vamzdis, jo centruotė yra tokia, kad nepamatęs, niekas net ir nepatikėtų, kad taip išvis kur nors kaip nors gali būti. Tikrai nėra analogų.

Analo Govnet, neretai užrašomas kaip "analogov net" (rusų kalba tai būtų аналогов нет) - toksai Rusijos technologinis lygis, kur gaminama neįtikėtino šūdinumo produkcija, kuria, nepaisant to, giriamasi taip, lyg ta produkcija būtų kažkoksai baisus pasiekimas. Kitais atvejais ta produkcija išvis netgi ir negaminama, o tik žadama kažką gaminti, bet giriamasi būna visvien tiesiog be proto.

Ypatingai smarkiai ir plačiai šitas pasakymas "analo govnet" išplito po to, kai prasidėjo Rusijos-Ukrainos karas ir pasaulis pamatė, kokia neįtikėtinai bloga yra rusiška karinė technika. Tiesa, visgi pasakymas išplito tiktai tarp tų, kas supranta kvadratines raides, nes kitiems šitas žodžių žaismas lieka neatskleistu.

Pavadinimas "analo govnet" kilo nuo pačioje Rusijoje naudojamo pasakymo "analogov net", reiškiančio "nėra analogų". Paprastai būtent taip rusai labiausiai ir giriasi ir girdavosi apie bet ką - papasakodavo, koks jų koks nors daiktas ypatingas ir kaip pasaulyje, visoje planetoje nėra jokių analogų. Ypatingai dažnai tokie aiškinimai būdavo apie visokią karinę techniką, apie ginklus, pvz., kad sovietiniai naikintuvai neturi analogų, kad sovietiniai tankai neturi analogų, kad kokie nors kalašnikovo automatai neturi analogų ir panašiai.

Realiai paprastai būdavo vienas iš kelių variantų:

  • Užsieniniai analogai būdavo jau senų seniausiai ir daug daug daug geresni
  • Užsienyje seniai buvo išbandyti panašūs analogai ir jų nuspręsta atsisakyti, nes gavosi nesąmonė, todėl pasirinkta kažkas daug geresnio
  • Rusiškas/sovietinis dalykas išvis net nėra padarytas ar paleistas į gamybą, tad visos jo savybės išties yra išgalvotos, todėl ir nėra jo analogų
  • Apie analogus nėra ką kalbėti, bet visvien skleidžiami propagandos kliedesiai apie tai, kad analogų kažukr nėra

Ilgainiui visas šitas gyrimasis netgi ir patiems rusams taip įkyrėjo, kad jie ėmė sakyti ne "analogov net", o "analo govnet". Pastaroji frazė, kvadratinėmis raidėmis užrašoma kaip "анало говнет" rusiškai pagal prasmę skamba maždaug kaip "analinis šūdėjimas" ("analo" - analinis, o "govnet", nuo žodžio "govno" - šūdėjimas).

Taigi, dabar šita frazė yra naudojama visokiai sovietinės ir rusiškos technikos pajuokai. Ir ne veltui, nes neįtikėtinai bloga rusiškos technikos kokybė, neįtikėtinai prastos charakteristikos - tai yra būdinga rusiškos technikos savybė.