Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Aleksandras Kločanas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Aleksandras Kločanas - visiškai apsipazorinęs prieš visą Lietuvą smulkus politikierius iš Visagino, kuris jau keturis kartus tenai sugebėjo tapti savivaldybės tarybos nariu, nors ir visiškai nemokėdamas lietuvių kalbos.

Skandalas kilo po to, kai 2023 metais kažkas išviešino apgailėtiną vaizdą, kaip Aleksandras Kločanas bando iššlebyzavoti priesaikos tekstą, nesugebėdamas netgi pakartoti kitų žmonių sakomų lietuviškų žodžių. Kai jo buvo paprašyta perskaityti priesaikos tekstą dar kartą, nes nepavyko suprasti, ką jis čia sako, jis nesuprato anei žodžio, o tik pasakė "nieponiel pažalsta perevočika"[1].

Šitas nemokšiškumas, kai žmogus, kuris netgi savo pase esančio teksto matomai nesugebėtų nei perskaityti, nei suprasti, ir visvien tampa miesto tarybos nariu, mums čia primena tokią istoriją, kaip kažkoksai tenai Senovės Romos imperatorius paskyrė į senatorius tiesiog ne tai arklį, ne tai (kitų šaltinių teigimu) paprasčiausią asilą, kuris nei ką nors suprato, nei galėjo kalbėti, tačiau taip atseit dirbo Romos Senate. Tai čia kažkaip panašiai gaunasi.

Ir dar čia turim užduoti klausimą, ar tikrai žmogus, kuris 40 metų pragyveno Lietuvoje ir ne tik neišmoko lietuvių kalbos, bet ir nesupranta, kokia tai yra problema, ir netgi veržiasi su tuo savo nemokšiškumu į valdžią - ar tikrai jo intelektas atitinka tą lygmenį, kuris reikštų, kad jis gali būti išvis veiksnus visuomenėje?

Brangūs visaginiečiai, jūs tokį asmenį sau sugebėjote išsirinkti valdžion. Čia yra gėda, čia yra tiesiog banalus dugnas.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.