Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Agnė Zuokienė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Agnė Zuokienė - nors kartą yra graži seimūnė pagaliau Seime, o tai pakolei ligšiolei tai vis nematėm!
Vat atsitik taip, kad Agnė Zuokienė vos ne kaip kokia Hyllarija Klintn paskuj vyrą ing politiką eina padėtį taisyti...

Žinoma savo plačiai išgarsėjusia (nors galėtų ir dar plačiau išgarsėti!) iniciatyva dėl krūtų vėžio profilaktikos - nedelsk.lt. Didžiulėje pagarboje ta motera laikoma ne tik podružkių, bet ir dziedų gretose, o josios vyras - Artūras Zuokas - pelnytai vaikšto galvą užrietęs: kur gi ne - tokią žmoną turi!

Dabar jau Agnė Zuokienė gali sakytis, užsidėjusi sau didžiulį pliusą kovoje už teisybę - apinasris greito kredito kontoroms uždėtas, taip kad vietoj dešimčių tūkstančių metinių, šios ne daugiau poros šimtų procentų per metus tegalės paimti, taip kad ir kovotoja su lupikautojais - verta pripažinimo!

O kadais, kai Artūras Zuokas tapo pirmu atsistatydinusiu seimūnu, tarė, kad už jį Seime rūpinsis Lietuva jo žmona.