Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Vasario 29

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Vasario 29" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Vasario 29 - nelaimingas daugelio gimtadienis, nes būna ne kartą metuose, o net keturis kartus rečiau, kadangi tik vieną sykį per 4 metus tebūna toksai Vasaris, kuriame 29 dienos. Čia gi reikia pagalvot, kad natūraliai kalendoriuje kažkodėl susidarė perteklinis dienų skaičius, kuris netgi nenumatytas kažkaip, o mokesčius tai irgi reikia mokėt. Už tai galit padėkoti dabar Kubiliui ir jo naktinei mokesčių reformai.

Taip kad čia jau netgi kalendoriumi pasitikėti negalima, nes nors mokslininkai teigia, kad visi mėnesiai turi vienodai dienų, tai čia gaunasi, kad ne tik nevienodai, bet kartais ir neturi tos dienos, kurią turi!

Vienok negana to, kad Vasario 29 yra tokia prasta diena, tai net ir jinai iš Vasario mėnesio atimta ir astronomai ją kažkaip pavertę yra, kad tai dabar Kovo 0 diena. Tai štai jums ir prašom. Vienok visgi aišku kiekvienam skaičiuoti mokančiam durniui, kad prieš Vasario 29 visada būna Vasario 28, o jau po Vasario 29 visada ateina Vasario 30.


O štai kas įvyko šią dieną:

  • 1712 metais jau ir taip nelabai normalų kalendorių turinti Švedija susigalvojo, kad po Vasario 29 bus Vasario 30 diena
  • Išties toksai jums ir įvykis šiandien: Vasario 29 netikėtai atėjo pertekliniu dienų skaičiumi, nuo ko staiga sustreikavo visi bankomatai, o žmones degalinėse ištiko isterikos, mat paaiškėjo, kad benzino prisipylė, o apmokėt nesigauna!
  • Degalines ir jų darbuotojus irgi ištiko isterikos, nes paaiškėjo, kad žmonės benzino prisipila, o neapmoka!
  • Taigi aišku, kad dėl šitokių datų yra kalti bankai su savo visokiom kortelėm ir ribojamais grynaisiais pinigais.
  • Negana to, kad ir taip Vasario 29 yra reta diena, tai ir ją kažkokie astronomai pavertė į Kovo 0 dieną, kad išvis jos nebūtų.
  • Negana to, su 3/4 tikimybe jūs šios dienos netgi ir nematysite, nes jos nebus ir viskas


Dar apie Vasario 29

Šią dieną yra skaičiai 2 ir 9, kuriuos sudėjus, gaunasi 11.

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Vasario 29: