Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Balandžio 29

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Balandžio 29" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Balandžio 29 - tai mėnesio Balandžio diena, kuri yra žymima skaičiumi 29. Šitas skaičius yra dviženklis[reikalingas šaltinis].

Balandžio 29 diena dažniausiai būna kartą per metus, Balandžio mėnesį. Ji dažniausiai būna po Balandžio 28 ir prieš Balandžio 30 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną:

  • 2011 metais, kaip ir buvo planuota, įvyko Karališkos vestuvės. Susituokė kažkoks ten princas Williamas (visgi pasirodo, kad ne gėjus) ir kažkokia neaiški Catherine. Ale visgi visiems į tai buvo nusišikt, išskyrus radikalus musulmonus ir kelis monarchijos rėmėjus. Visgi tai musulmonams fanatikams liūdna diena, nes jie norėjo sutrukdyti vestuves, bet visgi nieko tiems imbicilams neišėjo, mat visgi durni yra, mat reikia būti psichiškai nesveikiems, kad pakliuvęs į svetimą šalį dar norėtum į ją prikišti savo šūdo. Kaip ir visada, lietuviškos televizijos iš to sugebėjo gerai pasipelnyti. Dargi sakoma, kad šį įvykį per TV stebėjo apie 2 milijardai žmonių, tai išeina, kad jų yra netgi šiek tiek daugiau, nei stebėjusių Paris Hilton pornūškę! Nėra ko stebėtis - Pipedija juk žino, kad šitos vestuvės - ne kas kita, kaip didžiulis bendras iliuminatų ir žydmasonių sąmokslas, siekiant susigrąžinti visuomenės pasitikėjimą karališkąja Anglijos šeima ir po to ją išnaudoti savo tikslams!


Dar apie Balandžio 29

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Balandžio 29: