Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pistoletas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Kaip Daiktas

  • Daugelis davatkų mano, kad Pistoletas yra vyriškas Daiktas (Bybys), skirtas Pistis - iš čia ir panašaus sąskambio pavadinimas - Pistoletas. Tas irgi šaudo. Dar galima pridurti, kad kai kuriose gentyse tarmiškai sakoma "Pystoletas", tuo pačiu pabrėžiant, kad Pyst.
  • Kaip ir ginklas, daiktas valytinas ir prižiūrėtinas - kartą ištrauktas, turėtų iššauti. Iš čia ir patarlė - "be reikalo pystoleto nekaišiok"


Kaip Ginklas:

Pistoletas - tai nieko blogo. Tai tiesiog toks ginklas, žinomas nuo senovės, paimamas viena ranka. Į atitinkamą kiaurymę įkišus pirštuką ir spustelėjus juo gaiduką pasigirsta "buch!". Iš vamzduko galo išlekia kulipka, kuri, jei ką nors sutinka pakeliui užlenkia ar padaro skauda. Žodžiu - nieko įmantraus.

Būna tikri pistoletai ir būna dūros. Dūrą turi dažnas otmorozkas. Tikrą turi mentai. Žodžiu, pistoletas - nieko blatno. Tačiau šitą žodį pasakius paaugliams jie labai kažkodėl apsidžiaugia. Pamenu klasiokas Tomas, kai mum buvo po dešimt, vis mėgdavo sakyti (berniukams ir mergaitės) - "Aš tave iš pyyyyyssssttttoleto nušausiu". Mergaitės kažkodėl dažnai nuo to švelniai nuraudonuodavo.

O pramonė gamina daugelį įvairių pramoninių pistoletų markių, pasirinkimas - kuo plačiausias: Colt, Beretta, Nagan, Mauser, Glock, Makarov, Walter ir daugelis kitų modelių mielai praturtins jūsų ar jūsų draugų bei nedraugų gyvenimą!

O dar kai jūs sakot, kad nusišausit su durų rankena, nemanykit, kad tai neįmanoma...