Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Astronomai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Astronomai - gal jūs ieškojote, kas yra astrologai? Taigi tie, kurie iš žvaigždžių išburia kažkokius horoskopus, pagal kuriuos žmonėms gyvenimai reguliuojami. Šitie yra paskui platinami įvairioje populiaroje mokslinėje spaudoje, kaip kad Panelė, Delfi, Žmonės ir panašiai.

Nuo seno žinoma, kad žvaigždės bei planetos reguliuoja kažkokias ten geopatogenines zonas ir energetiką su visokiais ten srautais ir čakromis, todėl nuo Saulės, Mėnulio beigi planetų ir kitų žvaigždžių išsidėstymo priklauso, koks meteoritas kam ant galvos nukris, o ir šiaip paveiks kažkaip.

Tai astronomai šiuos reiškinius tiria ir nustato, o taip pat ir pataria kaip panaudoti, norint pakeisti žmogaus likimą, pavyzdžiui, kad jisai numirtų ir paliktų savo turtą užrašytą kam nors, nes tinkamai išdėsčius tas planetas, galima daug ką paveikti.

Dar astronomai nustato, kaip mūsų Visata susisieja per juodąją skylę su aplinkinėmis paralelinėmis visatomis, taip kad gautųsi kažkoksai įdomus ir keistas dalykas, kur per singuliarumus susisiekiama tarp visatų tarpusavyje ir multiversumas sugeneruoja poliversumą, o gal atvirkščiai. Visa tai aprašoma sudėtingomis formulėmis ir yra įslaptinta, nes valdžia slepia.

Lietuvos astronomų karinis-mokslinis kompleksas yra netoli Molėtų, ten pat yra ir karinis kosmodromas, kuriame kartais nusileidžia ateiviai bei kovinė Molėtų observatorija. Aišku, viskas yra įslaptinta, nes puikiai žinoma, kad driežažmogiai valdžiai neleidžia skleisti tokių duomenų.