Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Liepos 29

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Liepos 29" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Liepos 29 - tai mėnesio Liepos diena, kuri yra žymima skaičiumi 29. Tasai skaičius yra dviženklis[reikalingas šaltinis].

Liepos 29 diena dažniausiai būna kartą per metus, Liepos mėnesį. Ji dažniausiai būna po Liepos 28 ir prieš Liepos 30 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną:

 • 1907 metais toksai Jungtinės Karalystės generolas Robert Stephenson Smyth Baden-Powell suorganizavo berniukų stovyklą, nuo kurios prasidėjo skautai. Tai ši diena dabar švenčiama, kaip skautų sukūrimo šventė.
 • 1921 metais toksai Adolfas Hitleris tapo vadu tokioje NSDAP partjoje. Tai visi tuo metu galvojo, kad tas isterija sergantis pusdurnis su kitais naciais nieko blogo nepridirbs, nes negali tokie idiotai nieko pridirbti, nes per durni netgi tam, kad didesnių nesąmonių pridarytų.
 • 1948 metais prasidėjo pirmos Olimpinės žaidynės nuo tų laikų, kur vyko II Pasaulinis karas. Buvo jau 12 praėję nuo 1936 metų žaidynių Berlyne, o dabar jau prasidėjo žaidynės Londone.
 • 1954 metais toksai John Ronald Reuel Tolkien paskelbė pirmąją Žiedų valdovo dalį. Tai labai susilaukė populiarumo, iki šiol dar fanai būriais svaigsta nuo tos jo kūrybos.
 • 1958 metais šią dieną įkurta NASA - ta pati, kuri raketas į kosmosą leidžia ir kuri išgalvojo ir nufilmavo studijoje falsifikuotą išgalvotą filmą apie nusileidimą Mėnulyje, nes to tikrovėje nebuvo!
 • 1967 metais šią dieną The Doors pakliuvo į JAV topus, o paksui ir per visą pasaulį prasinešė su savo hitu "Light My Fire". Tai visokie hipiai tuo metu labai džiaugėsi.
 • 1973 metais Graikija per referendumą apsisprendė, kad bus respublika, nes nereikia jiems karaliaus.
 • Kažkurioje Paralelinėje Visatoje, senais 1979 metais Argentina ir Didžioji Britanija atkūrė diplomatinius santykius, nes jau ir vieniems, ir kitiems pasidarė aišku, kad Argentina buvo išdaužyta ir primušta kaip šūdų valstybė ir daugiau į jokias Malvinų salas nosies daugiau nekiš. Mūsų Visatoje gi iki karo Folklendų salose buvo likę keleri metai...
 • 2005 metais NASA astronomai atrado dešimtą Saulės sistemos planetą - Eridę. Tai paskui pasaulio astronomai kažkaip pasimetė, nutarė, kad tų planetų per daug ir išmetė ją, kartu su kitomis, kad liktų tik 8.
 • 2009 metais įvyko piketas prie Vyriausybės - "Už žaliuosius", "Prieš žydruosius".
 • 2015 metais Microsoft išleido Windows 10, tai nieko gero tenai nebebuvo, ale gi bet ką jau padarysi... Negi Linux naudosi ar Mac pirksi?


Dar apie Liepos 29

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Liepos 29: