Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

MG Baltic tinklas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Op.

MG Baltic tinklas, kuriame yra žemiau pavardintos pavardės, dar kartais vadinamas kaip MGB klanas, nes kažkam MGB čia susišvietė - tai VSD paskelbtas sąmokslas, kuriame sudalyvavo kas tik papuola, nes paaiškėjo, kad buvo kažkokios pažymos, kurios pradžioje buvo užtušuotos, o paskui - užtušavimas pašalintas, o tada išviešinta, o tada pakliuvo į spaudą, o tada pasidarė visiems žinoma, o tada viską ir Pipedija pas save čia nusikopijavo, kad nepamirštų kartais.

Akivaizdu, kad tiesiai ar netiesiai, visas šitas MG Baltic tinklas kažkaip siejasi su MG Baltic byla, nes bent jau pavadinimai - tai tikrai panašūs.

Kai kurios iš tų pavardžių keistai siejasi ir su valstybininkais, katrie, pasirodo, kadaise su MG Baltic nesutarė, bet paskui jau ėmė ir kažkaip bendradarbiauti. Ir kartu, pasirodo, ir su vanagais siejasi, nes pasirodo, kad kadaise MG Baltic juos parėmė.

Šitas sąrašas paimtas iš 15min publikuotos ataskaitos[1], taip kad jei turit pretenzijų, tai kreipkitės į 15min, nes Pipedija šituo netiki ir galvoja, kad visa tai dezinformacija, kur saugumas nutarė apšmeižti nekaltus oligarchus, kurie išties tiktai už gėrį kovojo ir nieko blogo nepadarė.


MG Baltic sąrašas

Žinoma, čia pirmomis trimis vietomis eina trys žmonės, bet atrandama ir kitų:

Paskui eina visokios kitokios pavardės, kurios visaip susijusios. Čia gi gyvas galas visokių figūrų, kurios visaip įsidėmėtinos, kartais visai nei nepagalvotum, kiek čia jų būta. Tai pateiksim čia sąrašus figūrų sugrupuotai.


Liberalų sąjūdis

Čia jums figūros, kur Liberalų sąjūdis sufigūravo su MG Baltic:

Kartu čia dar minimi ir pora kitų, neaiškiai atsiradusių:

Šitoje operacijoje MG Baltic norėjo pašalinti ir eliminuoti Remigijų Šimašių ir Aušrinę Armonaitę. Kažkuo jiems neįtiko ir Eugenijus Gentvilas bei Artūras Zuokas.


Socialistinis liaudies frontas

O čia gi pasirodo, kad dar ir už komunizmą kovojęs Socialistinis liaudies frontas irgi kaip tai pasirodė besąs oligarchų sąmokslo kūriniu, kur va šitos figūros sudalyvavo:

Čia, atrodo, daugiausiai taikiniu buvo Artūras Zuokas, nors kartu ir kiti reikalai vyko - jei LSDP gavosi apdaužyti, tai ir įtaka tai LSDP čia padidėti turėjo.


LSDP

Su LSDP viskas irgi vyko panašiai, nes kadangi Algirdas Paleckis pasirodė besąs per silpnas, o jo Frontas - šūdinas ir neįgalus, tai reikėjo daryti kitus reikalus. Štai čia sufigūravo figūros, kurios buvo dviprasmiškos:

Vienok tos figūros figūravo kaip savarankiškos - kartais sutariančios, o kartais nesutariančios. Taip kad nors vienu momentu lyg ir sutardavo, kitu momentu jas tas MG Baltic imdavo dusint.

Didžiausiu taikiniu, su kuriuo sutarti nepavyko visiškai, buvo Gintautas Paluckas, kurį visai išnaikint norėjo.


Tautos prisikėlimo partija

Čia gi pasirodo, kažkuriuo metu ir prisikėlėliai neliko be dėmesio. Susitarimų padaryti gavosi kažkokių, bet nedaug, tai vat ir sąrašas čia trumpas labai:

Taikiniais, kuriuos norėjo nušalinti, buvo Arūnas Valinskas ir Irena Degutienė, nes abu jie matyt kaip tai trukdė.


Susisiekimo ministerija

Čia jau aišku ne partija, bet vėlgi buvo visokios susijusios figūros, kurios kaip tai MG Baltic patiko ir draugavo:


Sveikatos apsaugos ir švietimo ir mokslo ministerijos

Ir čia buvo visokių figūrų kaip tai paminėtų:


Teisingumo ministerija ir elektroniniai projektai

Čia vat minimi tokie veikėjai, kurie kažką darė kaip tai, nors kartais visai ne tiek per teisingumo ministeriją, o išvis iš kažkur neaišku kur išlindę:


Ūkio ministerija ir visokie ES fondai

Čia vat įdomiau viskas užsisukę yra, tai vat tokie asmenys minimi kaip koncernui kažkuo patinkantys keistai nekeistai:

Per šituos reikalus MG Baltic užsirovė ant to, kad Dainius Kreivys pasirodė aiškiai nenorintis švaistyti pinigų ir remti MG Baltic projektų, tad jį ėmė sukaldinėti, kurdami ir skleisdami kažkokius visiškai neaiškius kliedesius apie tai, kaip jis savo bizniui kažką rezga. Itin aktyviu to reikalo viešintoju buvo pažymoje neminimas Artūras Račas.


Įstatymų leidyba

Čia visokių buvo dalykų, kur MG Baltic įstatymais bandė užsiimti taip, kad tie įstatymai kaip nors jiems labiau tiktų, tai irgi būta įdomių žmonių:


Įtaka teismams ir teisingumui

O vat čia - dar įdomiau, nes dar keistesnių dalykų atsiradę su keistesniais žmonėmis, kurie čia visai netikėtai ima ir pabūna paminėti:

Čia atrodo kad labiausiai nemylimu visų tų MG Baltic veikėjų tarpe buvo toksai Egidijus Kūris, kuris tuos MG Baltic varė į neviltį savo teisingumo ir teisės aiškinimais, nes dėl to nesigavo makliavonių daryti.


Čia dar nebaigėm to sąrašo, nes atrodo, kad neįmanoma jo užbaigti...


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/vsd-pazyma-be-uztusavimu-ivardyti-visi-mg-baltic-uzgaidas-vykde-politikai-valstybes-instituciju-vadai-rektoriai-teisejai-prokurorai-56-980836