Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Aušrinė Armonaitė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Visai tokia ne kaip Seimo narė...

Aušrinė Armonaitė - taigi liberalų mergaitė, kuri pakliuvo į Seimą dar būdama vos 17 metų! Nerašom, kad 12, nes tai būtų jau visiškai nelegalu!

Kiekvienas matęs tas Aušrinės Armonaitės garbanas, kurios atrodo taip žavingai, negali išvengti ir kokių nors garbanotų minčių, nes atrodo jauniausia, smagiausia ir gražiausia Seimo pana. Aišku, kai taip atrodo, tai niekas negalvoja apie protą, ogi išties tai Armonaitė yra viena iš liberalų vedlių, katra suka kažkokias partines strategijas beigi taktikas.

Štaigi Liberalų Sąjūdis baigia sužlugti, o tada ir išaiškėjo, kad kartu su Remigijumi Šimašiumi Aušrinė Armonaitė buvo vienu iš taikinių MG Baltic tinkle, nes neįtiko ir turėjo būti pašalinta. Tai dabar kartu su Šimašiumi ir pati kuria komitetą, tad aiškiai kurs ir naują partiją.

Gal tiktai kolei kas trūksta dar drąsos daryti kokius nors drąsesnius veiksmus...

Upd. taigi visi žino, kad ne bobų reikalas ta politika, o šita nepilnametė pacankė iššoko ir nori daryti netgi kažkokią naują partiją! Nieko jai nepavyks, nesitikėkit!

Aušrinė Armonaitė ir jos pasekėjai

Nors gi Pipedija viską neigia, mums pavyko gauti niekur nedokumentuotą medžiagą, kurioje teisybės mažiau kaip 50%, ir toje medžiagoje sakoma, kad esą Aušrinė Armonaitė yra susijusi su šiais projektais: