Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

MG Baltic

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

MG Baltic koncernas, senais laikais besivadinęs Minvista, 2004 pagarsėjo, kaip turįs 240 milijonų skolų bankams[1]. Kaip dabar - nežinome. Savininkas - Darius Mockus, vienas iš LLRI įkūrėjų.

Dabar MG Baltic dalyvauja vis naujuose žiniasklaidos straipsniuose, nes vis minimas koks nors Raimondas Kurlianskis, Eligijus Masiulis ar dar kas nors iš MG Baltic tinklo, o ir pati visa MG Baltic byla po truputį artėja link aiškios pabaigos - tokios, kur sužinosime visą teisybę!

Tarp MG Baltic priklausančių įmonių galgi žymiausios tokios:

Anokioje MG Baltic priklausančioje įmonėje "MV Investicija" dirba vienas iš didžiausių Vilniaus Brigados intelektualų Davidas Kacas, bent jau prieš porą metų spauda apie tai skelbė.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://archyvas.vz.lt/news.php?id=4899&strid=1002&rs=0&ss=&y=2004%2003%2017


Dar žr.

Yra dar kažkokios angliškos mašinos, kurios irgi vadinasi MG, tai jas jau senokai nusipirko kiniečiai ir dabar tai jau kinietiškos mašinos.