Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Loreta Tutu

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Tokią tik nuotrauką radom, tai čia nesimato, nes kažkur gal ištrynė tą, kur su konservatoriais ir plikais papais buvo

Loreta Tutu, dar vadinama Tū-Tū, nes visai jau kvankštelėjo. Labiausiai nuprotėjusi gražuolė, blondinė ir aišku, kad Facebook žvaigždė, nes beagituodama už konservus kartą nusifotkino plikais papais ir įdėjo savo nuotrauką, kad visi žiūrėtų. Tai šitai susilaukė didelio populiarumo, ko negalim neigt, nes žmonių susidomėjimas didelis.

Dar gi Loreta Tutu neseniai paskelbė, kad ji bus žurnalistė ir pati turės kažkokią savo naujienų agentūrą, kuri vadinasi "Tutu žinių tarnyba", taip kad čia jau viešasis asmuo ir laikas į Pipediją!


Visokios nesąmonės apie Loretą Tutu

Negalim vienok apie ją kažko rišlaus pasakyt, nes joji dar negydyta matomai, tai lyg vijurkas laksto visur, bedarbiauja, tūsinasi ir parašo per dieną maždaug po 50-100 postų įvairių. Paprastai tie postai būna tokie nerišlūs, kad net nesuprasi, ką ji nori pasakyti, kadangi štai viename piktinasi kuo nors, o kitame po 3 sekundžių parašytame - sako, kad ji jau kitoje vietoje ir labai entuziastingai imsis veiklos.

Išties gi senmergė, kuri kraustosi iš proto jau todėl, kad vyro neturi, o įsisenėjęs hiperaktyvumas partnerio paieškose kiša koją: visi tiesiog išsigąsta pamišusios bobos, kuri nori neaišku, ko.

Dar Loreta Tutu kartais giriasi, kad jos pavardė ar tai pravardė reiškia kokį tai baleto sijonėlį trumpą, bet jai matyt nedašunta, kad iš tikro tai čia reiškia, kad jai jau visai tū-tū, stogas traukiniais nuvažiavo ir garlaiviais nuplaukė, švilpdamas sirenomis, o jai pačiai jau laikas pripažinti, kad ji yra tokia nuostabi, nes taip jai bus geriau ir ji bus laimingesnė, nes tokie žmonės laimingiausi.


Loreta Tutu ir kažkokios vestuvės

Kartą Loreta Tutu pasigavo kažkokį rusą, kuris jai prikniso protą, kad yra italas. Nors ir vardas rusiškas, ir pavardė rusiška jo buvo. Tada Loreta jam išsyk pareiškė meilę ir paskelbė visiems Facebook pažįstamiems friendams ir šiaip sekėjams, kad jau viskas, daugiau jinai neberašys, nes štai jau pusantros paros kaip pažįstama su kažkokiu italu ir todėl jau jai nesvarbu - ji išteka ir daugiau jos čia Lietuvoje niekas nebematys, nes išvažiuos į Italiją.

Vienok praėjus dar pusantros paros, Loreta Tutu paskelbė skandalingą susirašinėjimą su tuo italu, kad ji jau nuo jo nėščia ir kad jis jai pasiūlė eit velniop ir vienai vaiką augint. Tai tada jinai labai supyko ir viešai aiškinosi santykius, pakol jai kiti nepradėjo aiškint, kad pas ją gal visai jau šyza, nes per tiek laiko jokio nėštumo dar negali būt.

Gi dar paskui pasklido gandas, kad net ir tasai italas pasirodo buvęs netgi ne italas ir netgi ne rusas, o kažkoks svarščikas iš Klaipėdos, kuris italą vaizdavo todėl, kad nemokėjo angliškai susišnekėt, o išsiduot jog besąs vietinis - nenorėjo - žodžiu, koks Judas aiškiai, nes tas taip ir daro visada.

Taip Loreta Tutu buvo palikta ant ledo ir jokių ten vestuvių nebuvo, o to svarščiko irgi nesigavo taip apmulkint.

Tačiau pagal paskutines žinias jinai erotinės fotosesijos metu apsuko savo žavesiu ir intelektu vieną nevedusį žurnalistą, ir dabar vėl rengiasi vestuvėms.


Dar žr.

Čia dar tokie susiję personažai, irgi visi tokie pat tikri arba netgi dvigubai tikresni: