Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Loreta Graužinienė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Loreta Graužinienė

Loreta Graužinienė, gerbėjų meiliai vadinama Lauretė - žymi poetė, literatūrologė, svarbiausia Darbo partijos moteris, nes ant jos viskas laikosi, kol VU kažkur prapuola. Nu čia kažkokia Pelenės ir Princo istorija gaunasi: manoma, kad ji besąlygiškai myli Uspaskį. Buvo nuvažiavusi pas jį į Maskvą, visur guodė ir užtarė drėgnomis akimis...

Dar pastebima, kad Loreta Graužinienė neturi skonio ir elementaraus estetikos supratimo, nes dažnai vaikšto neplauta galva, senais rūbais ir, turbūt, nemėgsta praustis.

Dabar gi, patapusi Seimo pirmininke, Lauretė Graužinienė skelbia, kad ji valstybės vadovė ir aršiai pasisako prieš Dalią Grybauskaitę, nes galimai mato šioje nepasiekiamą konkurentę, su kuria niekada nesusilygins.


Loretos Graužinienės metamorfozės

Loreta Graužinienė, po komandiruotės Afganistane atsimainė ir suprato, kad iš Vilniaus atrodo kitaip, nėi yra iš tiesų. Antikorupcijos komisijos pirminikėi neliko abejonių dėl Čagčarano parko svarbos.

L. Graužinienė niekada nebuvo Afganistane ir, belieka tikėtis, kad kelionė politikei praplės akiratį (gal dar ką Viktorui papasakos prie progos...)

Pasak Algio Ramanausko - Greitai, tie, kurie žiūrėjote Betmeną, turbūt, atsimena veikėją Pingviną, kurį vaidino neūžauga - tai du vandens lašai su Graužiniene, kandidate į Prezidentus.

Gi dar čia primenam, kad kartą buvo tokia istorija, kai Bronius Bradauskas kažkaip neleido rodyti Seime filmo, kur sovietai tankais žmones traiško, tai Loreta Graužinienė pritarė, kad nereikia tenai nervinti Rusijos, nes kitaip gal bus kokiai tai ekonomikai blogai[1].


Loretos Graužinienės politinė karjera

Gi Pipedija sveikina ponią Loretą tapus Seimo vedėja! Nuoširdžiai linki daug laimės ir anūkų nuo Viktor Uspaskich.

Gi panašumai matosi plika akimi, ypač kai prie ponios Loretos garbanų ir biusto pasidarbuoja koks Juozas Statkevičius
Nespėjus Seimo pirmininkės kėdėje apšilti kojų, Loretą užpuolė dešinysis trolibanas. Čia jai puolė padėti intelekto sesė Birutė Vėsaitė savo patarimais


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.lrytas.lt/lietuvos-diena/aktualijos/l-grauziniene-apie-pataikavima-rusams-pritariu-b-bradausko-sprendimui.htm#.UqnTVITvlwD