Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Karalienė Viktorija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Karalienė Viktorija - taigi buvo tokia šlykšti bjauri sena boba iš XIXa., davatka visiška, kuri buvo galingiausia pasaulio žmogysta per visą Žmonijos istoriją, nes karaliavo Didžiąjai Britanijai tais laikais, kai šioji valdė vos ne pusę pasaulio, o savo karine galia smarkiai lenkė visą likusią Žemę kartu sudėjus.

Karalienė Viktorija - garsiausia ir žymiausia visų laikų neurotikė, pusę planetos davedusi iki to, kad paskui Froidas visą gyvenimą jau kitų žmonių neurozes gydė. Taip pat pagarsėjo ir išskirtinėmis visokių vietinių gyventojų žudynėmis kažkur ten Indijoje bei Afrikoje.

Dar sako, kad pakolei buvo jauna, tai buvo labai malonaus veido didžiaakė šalto žvilgsnio gražuolė, o ir pagimdė ar tik ne 9 vaikus, taip kad visgi pisdavosi tur būt daug, tik paskui dėl savo neurozės ko gero jausdavo labai didelę gėdą, todėl ir skleidė visur aplink save neadekvatų padorumą. Nuo ko gi jai kilo ta neurozė - nelabai aišku iki šiol.

Tai ta karalienė Viktorija labai skleidė moralinius papročius visokius, kad negalima niekam pistis ir kad seksas yra taip šlykštu ir pasibjaurėtina, kad net galvoti apie tai yra nusikaltimas. Todėl ir atsirado tada pasaulyje tokia Viktorianizmo epocha, kurios metu buvo uždrausta viskas, kas tiktai įmanoma, o pačioje Anglijoje netgi visi privalėdavo dangstyti kėdes, stalus ir fotelius užtiesalais iki pat žemės, nes irgi karalienė paskelbė, kad kitaip bus nepadoru ir baustina. Tai todėl, kad nuo seksualinio marazmo jai vaidenosi, kad vyrai susijaudina, žiūrėdami į bet kokias kojas ir gali netikėtai nesusivaldę, imti pisti netgi stalus ir kėdes, todėl ir nepadoru bus, jei kojos matysis.

Tuo pat metu buvo ir kitų reiškinių. Štai pavyzdžiui, gydytojai ginekologai pradėti persekioti, mat irgi nepadoru, kai vyrai žiūri į putę, kad ir medicininiais tiklais. Ir dėl tų pat priežasčių pradėtos drausti, o kartais netgi ir naikinti visokios medicininės knygos, kur tik yra kokių nors lytinių organų.

Už viešus bučinius imtos taikyti visokios bausmės, įskaitant netgi kalėjimą, o moterys gi imtos mokinti, kad privalo lovose dėvėti ilgus apatinius su iškirpta skyle tarpukojyje ir netgi su maišu ant galvos, pavadintu naktine kepuraite su kažkokiu ten vualiu, kad nenusirengus ir be jokios meilės galėtų būti apvaisintos. O šitam apvaisinimo aktui būdavo numatoma ne daugiau karto per savaitę, o dar geriau - ne dažniau karto per mėnesį, o ir nurodoma, kad vyrai ir žmonos privalo miegoti atskirai - ne tik kad skirtingose lovose, bet ir skirtinguose kambariuose. Tai žinoma, kad ne visi taip prabangiai gyveno, kad galėtų tą sau leisti, tai paskui būdavo, kad kokie nors varguoliai tapdavo labai smerkiami už šeimyninį nepadorumą.

Pagerbdami karalienės Viktorijos atminimą, Pipedijos autoriai jai perduoda žinutę: eik tu naxui, kaip gerai, kad tu seniai numirei!