Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pepe the Frog

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Visai klasikinis Pepės variantas
Daug visokių Pepės variantų, bet kažkokie įtartini
Visiškai nacifikuota Pepė atidengia savo veidą, o ten - Hitleris!
Kartą pats dailininkas, sukūręs Pepę, nutarė, kad jam jau gana visokių nacių ir numarino tą personažą, kad daugiau nebebūtų. Bet tai nepadėjo - Pepė kaip koks zombis gyvuoja toliau.

Pepe the Frog arba tiesiog Pepė - tai toksai klasikinis tiesiog personažas, visa savo esme, mąstymu ir dvasia simbolizuojantis gilią ir nenumaldomą incelių kančią iš to, kad jie niekada negavo, negauna ir negaus pisti. Dėl tų priežasčių Pepė kaltina visą pasaulį, visur mato sąmokslą ir išvedinėja teorijas apie tai, kaip visur reikia įvesti kažkokią modifikuotą neofašizmo formą.

Kadangi Pepė pasakoja pseudoracionalius kliedesius, tai ant jo kalbų nesunkiai užkimba ir tikri visokie dibilai, kurie paskui ima švaistytis visokiomis kalbomis apie tai, kaip prieš juos čia visur sąmokslas, visur visokia bloga valdžia, visokie ultradešinieji yra skriaudžiami, baltoji rasė yra totaliai diskriminuojama, o labiausiai nuo visko kenčia nehomoseksualūs baltieji vyrai, kurie yra užspausti labiau, nei bet kas, ką tik galima įsivaizduoti.

Ir žinoma, kad aukščiausias privilegijas turi homoseksualai, juodaodžiai, moterys ir gal dar žydai. Taip kad aukščiausia planetos valdžia neabejotinai priklauso kažkokiai juodaodei homoseksualiai žydei moteriai, kuri ir baudžia incelius.


Varliukas Pepė, jo autorius, heitas ir bandymas nužudyti personažą

Kadangi kadaise šitas kažkokio karikatūristo Matt Furie sugalvotas personažas išpopuliarėjo tiek, kad tapo mėme, o paskui netgi ėmė gyvuoti savo gyvenimą internetuose, tai gavosi taip, kad iš jo gana sunku kažko aiškaus tikėtis. Aišku gi tik tiek, kad jei jau žmogus pradeda tą personažą kaišioti ir su juo tapatintis, tai reiškia, kad tas žmogus turi daug įvairių problemų.

Kadangi karikatūristą Matt Furie šitas personažas galų gale ėmė užknisinėti, nes jį patį aplinkiniai ėmė sieti su visokiais pusgalviais, naciais ir panašiai, tai kažkurį kartą dailininkas nutarė savo personažą nudėti. Tam specialiai nupaišė ir paskleidė komiksą, kur Pepė numiršta ir yra palaidojamas. Vienok šitai nepadėjo - personažas ir toliau gyvuoja, nepaisant savo mirties.

Tai tiktai dar kartą rodo, kad personažai kartais kuo puikiausiai ima gyvuoti savo pačių gyvenimus, yra nenužudomi ir gali pergyventi jų pačių autorius.

Nuo bene 2016 metų Pepe the Frog jau tapo pakankamai plačiai pripažintu heito simboliu[1], bet nu ką padarysi, taip jau yra.


Dar žr.

Čia kažkiek susijusių dar dalykų:

  • Inceliai - pasirodo, kad netgi ir reale būna tokių, kaip šitas personažas
  • QAnon - toksai labai nerišlus judėjimas, savo simboliu pasiėmęs Pepę
  • Kekistanas - Pepės virutali valstybė
  • Varlinas - vietinis lietuviškas variantas, tiesa, nelabai juokingas, nes nykiai nuobodus


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. https://nymag.com/intelligencer/2016/09/adl-classifies-pepe-the-frog-as-hate-symbol.html