Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Papai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Japoniška papų klasifikacija

Papai - tam tikri seksualiniai balionai, kuriuos moteriškos nešioja ant krūtinės. Dar vadinamos krūtys. Įžeidžiamai - tešmenys. Bobos ant papų deda stanikus, o mergos bikini. Dar gerai yra papist tarp papų. Frrrozen garsėja tuo, kad turi didelius papus.


Papų didumo ir kitos kontraversijos

Papai gali būti labai dideli ir papų visai gali nebūti. Kai kurie teigia, esą tešmenys yra seksualumo simbolis. Tai čia šitiems labai rekomenduojame Olialia grožio kliniką, kurioje galite pasidaryti sau didelius dirbtinius papus. O moterims gi rekomenduojame paprasčiausią aminaziną ir haloperidolį, katras puikiai padeda pasididinti papus be jokių ten operacijų. Dėl šių vaistų vartojimo patariame kreiptis į savo šeimos gydytoją ir pasakyti, kad perskaitėte apie juos Pipedijoje - tada daktaras negalės jums atsakyti neigiamai, o nukreips pas tinkamą specialistą, kuris jums padės nemokamai, taip išvengiant vertelgų.

Papinga moteris
Pagrindinė papų paskirtis - gaminti pieną ir duoti jį žįsti kūdikiui. Bat kdangi šiais laikais tai paprastai atliekama su pieno miltelių mišinukais tai papams priskiriamos įvairios kitos funkcijos, pavyzdžiui - laikyti alų

Susijusios temos