Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Linux

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Štai maždaug taip atrodo tos Linux mergelės, kol nesusiduri ir neaptinki, kad išties tai pingvinų pavidalo zombiai ir vampyrai, su grožiu ar moterimis neturintys nieko bendra

Linux - demonas, nekaltos mergelės pavidalu, sutinkama ten kur nešveičia Langai. Ši mergaitė pasirodo per pilnatį, turi daug versijų, tačiau visada teigia, kad neturi virusų bei seksu užima dykai. Ją atpažinti galima iš pingvino kairėje subinės pusėje.

Dar Linux kartais būna OS sistema kuri skirstoma į Ubuntu ir ne Ubuntu, tai šituos linuksais vadina. Ubuntu tai tokia Linux atmaina kurios pavadinimas kilęs iš kažkokio negrų žodžio, daugelis Ubuntu kūrėjų irgi yra negrai. Ubuntu ypatingas tuo, kad jį dažnai atnaujina ir po dažnų atnaujinimų žmonėm ar tai dibilams su kreivomis rankomis rankomis dažnai kas nors arba niekas nebeveikia.

Vienas žmogus pasakojo kaip vos ne vos pasidarė, kad veiktų modemas ir vaizdo plokštė, po atnaujinimų vaizdas tapo klaikus, išėjus naujesnei versijai jau nebeveikė modemas ir spausdintuvas, vaizdas susitvarkė ir žaidimai veikė, išėjus dar vieniems atnaujinimas, vaizdas nepakito bet žaidimai jau nebeveikė. Vargšas žmogus, nepavydime jam tokių kančių.