Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Lapkričio 16

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Lapkričio 16" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Lapkričio 16 - tai mėnesio Lapkričio diena, kuri yra žymima skaičiumi 16. Šitas skaičius yra dviženklis[reikalingas šaltinis].

Lapkričio 16 diena dažniausiai būna kartą per metus, Lapkričio mėnesį. Ji dažniausiai būna po Lapkričio 15 ir prieš Lapkričio 17 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną: Šiandien yra pasaulinė tolerancijos diena, tai čia primenam, kad tolerancija - tai reiškia, kad kažką pakęsti...

  • 1904 metais koksai tai John Fleming išrado radijo lempą, tai tas lempas iki šiol labai mėgsta visokie melomanai, nes kaip žinia, šiltas lempinis garsas ir taip toliau...
  • 1914 atsidarė Federalinis rezervo bankas, aplink kurį vis dabar visokie atranda, kad tas, pasirodo, dolerius leidžia, o tų dolerių labai daug.
  • 1918 metais Vengrija tapo nepriklausoma nuo Austrijos-Vengrijos, tokiu būdu galutinai pastarosios nebeliko.
  • 1918 metais įsteigtas Lietuvos paštas, tai tuomet Lietuva išleido nemažai pašto ženklų, kurie tapo geromis retenybėmis, o ir šiaip džiuginančiais žmones.
  • 1938 toksai Albert Hofmann sukūrė LSD. Tai negana to, kad sukūrė, tai dar ir išbandė, nes tuo metu LSD dar buvo neuždraustas ir niekas nežinojo, kad tai kažkoks baisus narkotikas ir haliucinogenas. Tai paskui visą dieną tam Hofmanui laikas buvo tai sulėtėjęs, tai pagreitėjęs, ir išvis kažkokia psichozė jam prasidėjo.
  • 1945 sukurta UNESCO, kuri užsiima esą kultūra, bet išties tai nelabai aišku, kuo ten užsiima, gal lėšas įsisavina...
  • 1950 metais Varšuvoje kažkoks Pasaulinis taikos šalininkų judėjimas sukūrė savo valdymo vadovybę - Pasaulinę taikos tarybą, kuri turėjo dalyvius iš visokiausių pasaulio šalių ir paskui daug metų kovojo už taiką. Tiesa, kaip tai vis vadovybėje buvo pagrindinai komunistai ir vis smerkdavo JAV dėl visko, bet nematydavo SSRS vykdomos agresijos.
  • 1974 metais į kosmosą paleistas Arecibo pranešimas, tikintis, kad ufonautai jį supras. Bet vienok tas pranešimas buvo toksai, kad vargu ar kažkas sugalvotų, kad ten ne koks nors chaosas, o negana to, ufonautų ieškotojai apsiskaičiavo ir paleido jį į vietą, kur jokių žvaigždių ar planetų nebus, kai tas pranešimas tas žvaigždes ar planetas pasiekti turės.
  • 1990 metais kilo didžiausias skandalas dėl fonogramų - Grammy apdovanojimą gavo grupė Milli Vanilli, bet paskui tas apdovanojimas buvo iš jų atimtas, nes paaiškėjo, kad jie nesudainavo nei vienos savo dainos, o viską sudainavo samdyti darbuotojai.


Dar apie Lapkričio 16

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Lapkričio 16: