Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Gruodžio 16

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Gruodžio 16" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Gruodžio 16 - tai mėnesio Gruodžio diena, kuri yra žymima skaičiumi 16. Šitas skaičius yra dviženklis[reikalingas šaltinis].

Gruodžio 16 diena dažniausiai būna kartą per metus, Gruodžio mėnesį. Ji dažniausiai būna po Gruodžio 15 ir prieš Gruodžio 17 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną:

  • 2012 metais panašu kad žvaigždės buvo susiklostę taip, kad Gruodžio 14 dieną, staiga nei iš šio, nei iš to, tarsi susirgę ūmiu infarktu, atsistatydino du garbūs Lietuvos ąžuolai. Dabar jos vėl nori parodyti savo gravitacinę jėgą. Panašu kad ši jėga, pasinaudodama nūdienės prezidentės Grybauskaitės rankomis, susidoros su garbiuoju Povilo Malakausko pirmtaku Mečiu Laurinkumi. Iš tiesų įdomu stebėti, ką gali astronominiai kūnai ir sutrumpėjusios dienos. Taip ir norisi garsiai paklausti - O kieno rytoj eilė???
  • 2012 metais tai nebuvo vienintelė naujiena įvykusi šią dieną. Kita kėlė džiugesį jei ne mums tai bent Aušrinei Pavilionienei bei jos šutvei. Ir kas gi tai per džiugesiu kvėpuojanti naujiena tokį šaltą vakarą? O gi tai, kad Lietuvoje pradėjo veikti Lyčių lygybės institutas. Kaip įdomu - kaip tik Vilniuje prasidėjo lyčių nešimo upe metas... Bet tai turbūt ryšio neturi.

O senais laikais irgi buvo visokių įvykių:

  • Štai 1773 įvyko pagarsėjusi Bostono arbatėlė, kai amerikonai sumetė arbatą į Bostono įlanką, o nuo to prasidėjo jų karas su Didžiąja Britanija, o dar paskui - ir tikra nepriklausomybė
  • O vat 1916 metais kažkelintą kartą buvo nužudytas Grigorijus Rasputinas, o jo kūnas įmestas į upę. Tai paskui vis dar ir dar jį nužudė daug kartų.
  • O 1918 metais toksai Vincas Mickevičius-Kapsukas paskelbė, kad sukurta LTSR, nors išties tai nieko ir nebuvo sukurta, o tik jam reikėjo pasiskelbt, nes labai norėjo valdžią Lietuvoje užgrobti
  • O 1922 buvo nužudytas pirmasis Lenkijos prezidentas, lietuvis Gabrielius Narutavičius
  • O štai 1941 metais buvo sukurta liūdnai pagarsėjusi 16-oji lietuviškoji divizija, sudaryta per pusę iš žydų, ketvirčiu iš lietuvių, o paskui visa tyčia mėtyta į tokius fronto ruožus, kad būtų visiškai sunaikinta
  • O 1989 metais prasidėjo antikomunistinė revoliucija Rumunijoje, per kurią paskui buvo patvarkytas vienas iš baisiausių sovietinių to meto diktatorių - toksai Čiaušesku
  • O 1991 metais pagal Jungtinių Tautų sprendimą galų gale sionizmas nustojo būti rasizmas
  • O vat 1997 kilo skandalas, nes paaiškėjo kad multikai apie kažkokius pokemonus sukėlė masinę epilepsijos epidemiją Japonijoje - 685 vaikai išvežti į ligonines, greitūškės iškvietimų buvo apie 12 tūkstančių, o simptomus pajuto maždaug 1,5-3 milijonai žmonių. Pokemonų transliacijos buvo uždraustos 4 mėnesiams, o epilepsiją sukėlusi serija "Denno Senshi Porygon" daugiau niekur pasaulyje rodoma nebuvo.


Dar apie Gruodžio 16

Gruodžio 16 užrašoma kaip 12-16, kas yra neigiamas skaičius minus 2.

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Gruodžio 16: