Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Rasizmas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Štai taip ir Gūglas aiškiai rasistinis puslapis, vienareikšmiškai, nes šitaip ilgą laiką klausdavo, kai įvesdavai frazę "white people stole my car", tik dabar pašalino

Rasizmas - tai čia kai viena rasė sako, kad jai nepatinka kita rasė. Pavyzdžiui, negrai nusprendžia, kad baltieji esantys pyderai, tai kai užsuka koks baltasis į kokį nors Harlemą, tai ima ir supyzdina mirtinai ar šiaip, kad skaudėtų. Arba atvirkščiai - kokie nors baltieji rasistai susigauna kur nors Vilniaus geležinkelio stoty kokį negrą iš Afrikos ir pradeda jį lupt. Tai bent jau vieną kartą Vilniuj taip tikrai buvo - tai tas negras visą būrelį jį užpuolusių durnelių atlupo, nes sportininkas buvo.

Tai čia irgi gi gyvenime kaip būna, vat kaip per kažkokį filmą teko išgirst, kur rodė negrą, saksofonu grojantį, tai pora pacukų aptardinėjo viską, tai vienas maždaug taip sakė apie tai, ką mato:

- Tai blet, kodėl jei tik žydas, tai išsyk su smuiku, ką, tipo kiti grot nemoka???

Moksliškai įsitikinusius rasistus galima paprasčiau pavadinti [odos pigmentacija ir skeleto struktūra]-centriškus asmenius.


Istorinis diskursas į rasizmo šaknis

O tai istoriškai taip jau susiklostė, kad gi kažkadais nebuvo jokio rasizmo, tik pavieniai pogromėliai koki, tik ir tie čiučiuką vėliau, ir visiems buvo nusispjaut, bet vat kažkaip vienu metu susiformavo taip keistai, kad laisviausia pasaulio šalis Amerika sugalvojo vergovinę santvarką pritaikyt. Tai ir ėmė ieškot, iš kur čia tų vergų prisivežt. Ir natūralu gi: indėnai piktybiniai, greičiau užmuštų ką nors, nei leistųsi nelaisvėn, o iš kokios Indijos ar Kinijos vežtis per toli... Tai tik iš Afrikos teliko. Tai ir prisivežė savo ir pačių negrų nelaimei. Nes kaip paaiškėjo, veltui vežėsi, nes gi dar Adam Smith ištyrė, kad vergovinė ekonomika yra neefektyvi ir buvo Romos Imperijos žlugimo priežastim. Štai toks čia jums etnokultūrologinis diskursas.

O tai paskui šitai išvirsta į visokias labai įdomias keistenybes - dabar tiems amerikonams baisiai gėda dėl visų savo rasizmų, tai jie šitą gėdą paverčia į kultūros eksportą ir platina visam pasauliui. Tai šitaip atsiranda visokios absurdiškos politkorekcijos. Paradoksalu, bet toksai politkorekcinis spaudimas išvirsta vėliau į absurdišką rasizmo tabu, katras nuo seno žinomas, kaip efektingas smegenų plovimo metodas.


Rasizmas Lietuvoje

O bet vienok, turim pastebėti, kad ne vien į negrus bei neraštingumą nesuprasti, kad juos bent juodžiais reikėtų vadinti, tas rasizmas susiveda, nes gi puikiai daugelis atsimena, kaip Lietuva buvo SSRS, tai tuo metu kokiam Vilniuj nuolat išgirsdavai visokius "Говори по русски, или по морде получиш". O ir Mažoji Lietuva, kol ten dar buvo lietuvių, taip nuolat panašiai garsėjo vokiškais panašiais dalykais, dar Vydūnas gi tai aprašė... O dar jei prisiminsim, kaip Caro laikais vis buvo draudimai kalbėt, ar kaip kokia nors Armija Krajova ištisus kaimus žudė...

Tai vat ir pastebi kaip kurie, kad dažnas lietuvis iki šiolei nešioja savy rasizmo kompleksą, įkaltą per amžius...

Taip kad čia kaip sakant, įdomus ir nevienareikšmis reiškinys...


Štai jums tolerantiškai patobulintas Pipedijos atvaizdas, kuriuo visiems sakoma, kad jinai yra rasizmas ir skaityti jos negalima, kadangi Europos Komisijos filtrai šitaip nustatė

Pipedija ir rasizmas

Nuostabus pasiekimas - ogi 2013 metų pabaigoje paaiškėjo, kad ir Pipedija yra rasizmas. Ir dar negana to - kažkoksai smurtas ir neapykanta, o visa tai - dar ir ne šiaip sau, o pačios Europos Komisijos nutarimu, nes jie ėmė ir užblokavo viską, kad niekas negalėtų skaityti. Taigi, cenzūra čia jau veikia visame gražume, nes visi žino: kaltas ne tas, kas padarė, o tas kas pasakė.

Šiuomi identifikuojame ir demonstruojame, kad pačios Europos Komisijos sprendimais rasizmas - tai humoras, nusišnekėjimai irgi kliedesiai.

Pipedija gerbsto žodžio, ir kelių, laisvę, todėl nors čia ir yra kiek to rasizmo ar neapykantos kurstymo, bet gi niekas nesiūlo ko mušti ar tručyti. Iš to pasekos velkasi, kad ir Pipedijoje visokių yra ir visokių yra, o vietoj bambėjimo geriau, jaunatviškai tariant, susukti akauntiuką ir padaryti redagiuką.