Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Saulius Paukštys

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Saulius Paukštys viešoje nuotraukoje iš Feisbuko pozuoja prie JAV bombonešio, katras skris bombarduoti nekaltų talibų kaimų kasetinėmis bombomis

Saulius Paukštys - žymusai meninininkas matomai irgi fotografas. Pagarsėjo tuo, kad sukūrė paminklą Frenkui Zapai, tai užtat jį dabar visas pasaulis žino.

O tai dabargi Saulius Paukštys garsėja dar ir tuo, kad Feisbuke anasai valdo vienu metu Andrių Kubilių, Ingridą Šimonytę, Henriką Daktarą ir visą būrį kitų įžymybių - matomai paslapčiai įtaisęs aniesiems kažin kokius implantus, tai čia jau Pipedija atskleidžia ir visą sąmokslą: Saulius Paukštys yra tokia Matricos centrinio kompiuterio programa, instaliuojanti visiems į smegenis tokią virusinę programą!

Tai tuo remiantis neabejotinai skelbiame, kad Saulius Paukštys yra atsakingas už krizę, nusikalstamas struktūras Kaune irgi nesąmoningus valdžios sprendimus!

Tai dar irgi, Pipedija taip gaunasi kaip ir tam tikra nesąmoninga suportinimo aplinka visam šiam reikalui matyt...

Tai aišku, dar lieka viltis, kad kada nors Saulius Paukštys mums straipsnius apie fotografiją irgi fotoaparatus pataisys, papildys irgi pagerins, bet jau kadangi užtikrinti esam, kad bent jau peržiūrės, tai jei ir netaisys, tai reiškia priekabių neras, o tai jau gal ir nerado, tai vadinasi visi Pipedijos straipsniai tąja tema galimai kaip ir tyliai bus paties Sauliaus Paukščio aprobuoti!